Wygrana w meczu inauguracyjnym

Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica 0:2 (0:0)

Bramki:
70' 0:1 - Przemysław Nalepka (karny)
85' 0:2 - Aleksander Drobot

Igloopol: 1. Psioda Łukasz; 3. Ligęzka Aleksander; 6. Wanat Sebastian; 7. Drobot Aleksander (86' Cyran); 8. Stefanik Łukasz (K); 9. Pyskaty Piotr(83' Rokita); 10. Janus Marcin; 13. Syguła Piotr (90' Kopala); 14. Nalepka Przemysław; 16. Nalepka Tomasz; 20. Stańczyk Mateusz (90+3' Lampary). Trener: Grzegorz Lorek

Izolator: 27. Szularz Michał; 7. Ciemierkiewicz Eryk; 8. Wilk Krystian (74' Łeń); 9. Dudek Marcin; 14. Dobrzański Marcin (75' Penar); 16. Worosz Michał; 17. Cach Michał (81' Mazur); 19. Kowal Konrad; 20. Wiącek Patryk; 21. Bogacz Michał (K); 97. Gajdek Aleksander. Trener: Bartosz Zołotar

Żółte kartki: Kowal; Wiącek - Drobot; Pyskaty

Drużyna dębickiego Igloopolu doskonale zaczęła sezon 2020/21 IV ligi podkarpackiej. W Boguchwale piłkarze Grzegorz Lorka pokonała miejscowy Izolator 2:0. Drużyny zaczęły spotkanie z dużym respektem do siebie. Pierwszą groźną sytuację wypracował Igloopol, niestety strzał Przemysława Nalepki obronił bramkarz Izolatora. To była jedyna groźna sytuacja w pierwszej połowie, w której dominowała głownie walka w środkowej strefie boiska. Po przerwie nasza drużyna z minuty na minutę stwarzała coraz to groźniejsze sytuacje. Po jednej z takich akcji, piłka znalazła się w bramce Izolatora, niestety sędzia słusznie odgwizdał spalonego. Kilka minut później sędzia odgwizduje rzut karny po faulu bramkarza na Piotrze Sygule. Przemysław Nalepka silnym strzałem w prawy róg z rzutu karnego pokonuje bramkarza i w 70-tej minucie Igloopol prowadzi 1:0. Od tej pory nasza drużyna cofnęła się na własną połowę wyczekując kontry, by podwyższyć wynik spotkania. Pierwsza taka sytuacja nadarzyła się kilka minut później ale strzał Aleksandra Drobota trafił w boczną siatkę. Kolejna kontra Igloopolu zakończyła się już bramką. W 85-tej minucie Aleksander Drobot w sytuacji sam na sam pewnie pokonuje bramkarza ustalając wynik spotkania. Ten wynik to doskonały prognostyk przed kolejnymi meczami Igloopolu. Warte odnotowania jest to, że w dzisiejszym meczu zagrali wyłącznie wychowankowie naszego klubu.

Napisane przez: Łukasz dnia 25.07.2020 23:28