19. Grzegorz Chmura
24. Jakub Czapiga
25. Tomasz Nalepka

Gole

25' Adrian Brzostowski
28' Łukasz Stefanik
64' Adrian Brzostowski
75' Kamil Łukaszewski
90' Kamil Łukaszewski

Kartki

Zmiany

46' Hubert Hendzel -> Sławomir Smagacz
46' Kamil Machnik -> Jakub Czapiga
46' Marcin Mitręga -> Grzegorz Chmura
73' Piotr Mikulski -> Tomasz Nalepka
75' Maciej Jędrzejczyk -> Kamil Łukaszewski

Rezerwa

Gole

Kartki

Zmiany

• 91: (Zwykła) koniec spotkania :)
  • 90: (Zwykła) GGOOOOOLLLL!!!! Łukaszewski z dystansu :)
  • 75: (Zwykła) GOOOOLLL!!!! Łukaszewski :)
  • 64: (Zwykła) GOOOOOLLL!!! ponownie Brzostowski po dośrodkowaniu Sławomira Smagacza
  • 60: (Zwykła) nasi zawodnicy zostali na połowie rywala co próbowali wykorzystać goście jednak wyjście z kontrą skończyło się na szczęście na niczym bo dobrze wychodzący prawą stroną zawodnik Zrywu nie otrzymał podania
  • 58: (Zwykła) celny strzał Zrywu jednak za lekko i prosto w naszego bramkarza
  • 56: (Zwykła) sytuacja po przerwie jeśli chodzi o obraz gry nie uległa zmianie, Igloopol utrzymuje się przy piłce próbując strzelić kolejną bramkę, a Zryw sporadycznie i najczęściej z kontry
  • 46: (Zwykła) zaczynamy druga połowę
  • 45: (Zwykła) koniec pierwszej połowy
  • 44: (Zwykła) nasi wymieniają między sobą podania czekając na rywala jednak Zryw czeka już na gwizdek do szatni
  • 44: (Zwykła) nie wiele brakowało by przed kolejną szansą stanął Brzostowski jednak uprzedzili go obrońcy
  • 34: (Zwykła) z wyjątkiem kilku kontr Zrywu mecz praktycznie toczy się na połowie przeciwnika...czekamy na kolejne bramki :)
  • 29: (Zwykła) szybka kontra Zrywu, mocny strzał ale Psioda na posterunku
  • 28: (Zwykła) GOOOOOLLL!!!!! Stefanik pakuje piłkę do siatki gości po składnej akcji lewą stroną
  • 25: (Zwykła) GOOOLLL!!!!! Brzostowski po podaniu Machnika wychodzi na czystą pozycje i bramkarz Zrywu bez szans
  • 20: (Zwykła) po 20 min to Igloopol jest częściej przy piłce, częściej też atakuje jednak jak na razie nic z tego nie wynika, sporo niecelnych podań i strzałów
  • 15: (Zwykła) ponownie z daleka uderza Hendzel jednak znów bardzo niecelnie
  • 14: (Zwykła) z dystansu próbował Hendzel
  • 13: (Zwykła) bardzo niebezpieczne dośrodkowanie Zrywu...piłka przeszła pod nogami obrońców w pole bramkowe na szczęście w zamieszaniu chwycił ją nasz bramkarz
  • 9: (Zwykła) Dzikowiec próbował zaatakować prawą stroną wykorzystując to że nasi obrońcy zostali z przodu ale dośrodkowanie było bardzo niecelne i piłkę złapał Psioda
  • 6: (Zwykła) pierwsze ładne prostopadłe podanie do wychodzącego Hendzla ale ten niestety nie opanował piłki i piłka padła łupem bramkarza
  • 1: (Zwykła) Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynają gospodarze.
  • info: (Zwykła) Sędziowie wyprowadzają zawodników na boisko...
  • info: (Zwykła) Witamy ze stadionu przy ulicy sportowej, relacja rozpocznie się wraz z pierwszym gwizdkiem arbitra. Spotkanie zostanie rozegrane w bardzo dobrych warunkach atmosferycznych, na polu mamy 22 stopnie C i bezchmurne niebo.