Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Terminarz - IV liga Podkarpacka - 2020 / 2021

Filtrowanie

21

Mecz Data Wynik
Stal II Mielec vs. Polonia Przemyśl 14.11.2020 11:00
Igloopol Dębica vs. Czarni Jasło 14.11.2020 11:00
Izolator Boguchwała vs. Orzeł Przeworsk 14.11.2020 11:00
Karpaty Krosno vs. Legion Pilzno 14.11.2020 11:00
Głogovia Głogów Małopolski vs. Resovia II Rzeszów 14.11.2020 11:00
JKS Jarosław vs. Stal II Stalowa Wola 14.11.2020 13:00
Partyzant Targowiska vs. Wisłok Wiśniowa 14.11.2020 13:00
Ekoball Stal Sanok vs. Korona Rzeszów 14.11.2020 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Błękitni Ropczyce 14.11.2020 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski vs. Sokół Nisko 14.11.2020 14:00
Start Pruchnik vs. Piast Tuczempy 15.11.2020 13:00

20

Mecz Data Wynik
Czarni Jasło vs. Izolator Boguchwała 07.11.2020 11:00
Legion Pilzno vs. Stal II Mielec 07.11.2020 11:00
Polonia Przemyśl vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 07.11.2020 13:00
Piast Tuczempy vs. Głogovia Głogów Małopolski 07.11.2020 13:00
Orzeł Przeworsk vs. Ekoball Stal Sanok 07.11.2020 13:00
Korona Rzeszów vs. Partyzant Targowiska 07.11.2020 13:00
Sokół Nisko vs. Start Pruchnik 07.11.2020 13:30
Błękitni Ropczyce vs. JKS Jarosław 07.11.2020 14:00
Stal II Stalowa Wola vs. Igloopol Dębica 08.11.2020 11:00
Wisłok Wiśniowa vs. Lechia Sędziszów Małopolski 08.11.2020 13:00
Resovia II Rzeszów vs. Karpaty Krosno 08.11.2020 14:00

19

Mecz Data Wynik
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Legion Pilzno 31.10.2020 11:00
Stal II Mielec vs. Resovia II Rzeszów 31.10.2020 11:00
Karpaty Krosno vs. Piast Tuczempy 31.10.2020 11:00
Izolator Boguchwała vs. Stal II Stalowa Wola 31.10.2020 13:00
JKS Jarosław vs. Polonia Przemyśl 31.10.2020 13:00
Start Pruchnik vs. Wisłok Wiśniowa 31.10.2020 13:00
Czarni Jasło vs. Orzeł Przeworsk 31.10.2020 14:00
Igloopol Dębica vs. Błękitni Ropczyce 31.10.2020 14:00
Partyzant Targowiska vs. Ekoball Stal Sanok 31.10.2020 14:30
Głogovia Głogów Małopolski vs. Sokół Nisko 31.10.2020 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski vs. Korona Rzeszów 31.10.2020 15:00

18

Mecz Data Wynik
Legion Pilzno vs. JKS Jarosław 24.10.2020 14:00
Piast Tuczempy vs. Stal II Mielec 24.10.2020 14:00
Sokół Nisko vs. Karpaty Krosno 24.10.2020 14:30
Orzeł Przeworsk vs. Partyzant Targowiska 24.10.2020 14:30
Ekoball Stal Sanok vs. Lechia Sędziszów Małopolski 24.10.2020 15:00
Polonia Przemyśl vs. Igloopol Dębica 24.10.2020 15:00
Korona Rzeszów vs. Start Pruchnik 24.10.2020 15:00
Błękitni Ropczyce vs. Izolator Boguchwała 24.10.2020 15:00
Stal II Stalowa Wola vs. Czarni Jasło 25.10.2020 11:00
Resovia II Rzeszów vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 25.10.2020 14:00
Wisłok Wiśniowa vs. Głogovia Głogów Małopolski 25.10.2020 14:00

17

Mecz Data Wynik
Stal II Mielec vs. Sokół Nisko 17.10.2020 11:00
Igloopol Dębica vs. Legion Pilzno 17.10.2020 15:00
Izolator Boguchwała vs. Polonia Przemyśl 17.10.2020 15:00
Karpaty Krosno vs. Wisłok Wiśniowa 17.10.2020 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski vs. Partyzant Targowiska 17.10.2020 15:00
Czarni Jasło vs. Błękitni Ropczyce 17.10.2020 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Piast Tuczempy 17.10.2020 15:00
JKS Jarosław vs. Resovia II Rzeszów 17.10.2020 15:00
Głogovia Głogów Małopolski vs. Korona Rzeszów 17.10.2020 15:00
Stal II Stalowa Wola vs. Orzeł Przeworsk 18.10.2020 11:00
Start Pruchnik vs. Ekoball Stal Sanok 18.10.2020 14:00

16

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Czarni Jasło 10.10.2020 11:00
Korona Rzeszów vs. Karpaty Krosno 10.10.2020 11:00
Ekoball Stal Sanok vs. Głogovia Głogów Małopolski 10.10.2020 15:00
Orzeł Przeworsk vs. Lechia Sędziszów Małopolski 10.10.2020 15:00
Partyzant Targowiska vs. Start Pruchnik 10.10.2020 15:00
Piast Tuczempy vs. JKS Jarosław 10.10.2020 15:00
Błękitni Ropczyce vs. Stal II Stalowa Wola 10.10.2020 15:00
Sokół Nisko vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 10.10.2020 15:00
Wisłok Wiśniowa vs. Stal II Mielec 11.10.2020 14:00
Legion Pilzno vs. Izolator Boguchwała 11.10.2020 15:00
Resovia II Rzeszów vs. Igloopol Dębica 11.10.2020 15:30

15

Mecz Data Wynik
Stal II Mielec vs. Korona Rzeszów 03.10.2020 11:00
JKS Jarosław vs. Sokół Nisko 03.10.2020 15:00
Izolator Boguchwała vs. Resovia II Rzeszów 03.10.2020 15:00
Karpaty Krosno vs. Ekoball Stal Sanok 03.10.2020 15:00
Czarni Jasło vs. Legion Pilzno 03.10.2020 15:00
Błękitni Ropczyce vs. Orzeł Przeworsk 03.10.2020 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Wisłok Wiśniowa 03.10.2020 16:00
Igloopol Dębica vs. Piast Tuczempy 03.10.2020 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs. Partyzant Targowiska 03.10.2020 16:00
Stal II Stalowa Wola vs. Polonia Przemyśl 04.10.2020 11:00
Start Pruchnik vs. Lechia Sędziszów Małopolski 04.10.2020 15:00

14

Mecz Data Wynik
Ekoball Stal Sanok vs. Stal II Mielec 25.09.2020 19:30
Legion Pilzno vs. Stal II Stalowa Wola 26.09.2020 11:00
Sokół Nisko vs. Igloopol Dębica 26.09.2020 15:00 2:0
Orzeł Przeworsk vs. Start Pruchnik 26.09.2020 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski vs. Głogovia Głogów Małopolski 26.09.2020 16:00
Korona Rzeszów vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 26.09.2020 16:00
Piast Tuczempy vs. Izolator Boguchwała 26.09.2020 16:00
Partyzant Targowiska vs. Karpaty Krosno 26.09.2020 16:30
Polonia Przemyśl vs. Błękitni Ropczyce 26.09.2020 17:00
Wisłok Wiśniowa vs. JKS Jarosław 27.09.2020 15:00
Resovia II Rzeszów vs. Czarni Jasło 27.09.2020 16:00

13

Mecz Data Wynik
Stal II Mielec vs. Partyzant Targowiska 19.09.2020 11:00
Polonia Przemyśl vs. Orzeł Przeworsk 19.09.2020 11:00
Igloopol Dębica vs. Wisłok Wiśniowa 19.09.2020 11:00 0:0
Czarni Jasło vs. Piast Tuczempy 19.09.2020 15:00
JKS Jarosław vs. Korona Rzeszów 19.09.2020 16:00
Izolator Boguchwała vs. Sokół Nisko 19.09.2020 16:00
Karpaty Krosno vs. Lechia Sędziszów Małopolski 19.09.2020 16:00
Błękitni Ropczyce vs. Legion Pilzno 19.09.2020 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Ekoball Stal Sanok 19.09.2020 16:30
Głogovia Głogów Małopolski vs. Start Pruchnik 19.09.2020 17:00
Stal II Stalowa Wola vs. Resovia II Rzeszów 20.09.2020 15:00

12

Mecz Data Wynik
Sokół Nisko vs. Czarni Jasło 12.09.2020 16:00
Wisłok Wiśniowa vs. Izolator Boguchwała 12.09.2020 16:00
Partyzant Targowiska vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 12.09.2020 16:30
Korona Rzeszów vs. Igloopol Dębica 12.09.2020 16:30 1:0
Lechia Sędziszów Małopolski vs. Stal II Mielec 12.09.2020 17:00
Piast Tuczempy vs. Stal II Stalowa Wola 12.09.2020 17:00
Ekoball Stal Sanok vs. JKS Jarosław 12.09.2020 19:45
Start Pruchnik vs. Karpaty Krosno 13.09.2020 15:00
Orzeł Przeworsk vs. Głogovia Głogów Małopolski 13.09.2020 16:00
Resovia II Rzeszów vs. Błękitni Ropczyce 13.09.2020 16:30
Legion Pilzno vs. Polonia Przemyśl 13.09.2020 16:30

11

Mecz Data Wynik
Czarni Jasło vs. Wisłok Wiśniowa 09.09.2020 16:00
Stal II Stalowa Wola vs. Sokół Nisko 09.09.2020 16:00
JKS Jarosław vs. Partyzant Targowiska 09.09.2020 16:30
Legion Pilzno vs. Orzeł Przeworsk 09.09.2020 16:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Lechia Sędziszów Małopolski 09.09.2020 17:00
Izolator Boguchwała vs. Korona Rzeszów 09.09.2020 17:00
Błękitni Ropczyce vs. Piast Tuczempy 09.09.2020 17:00
Polonia Przemyśl vs. Resovia II Rzeszów 09.09.2020 17:00
Igloopol Dębica vs. Ekoball Stal Sanok 09.09.2020 17:00 0:0
Karpaty Krosno vs. Głogovia Głogów Małopolski 09.09.2020 17:00
Stal II Mielec vs. Start Pruchnik 09.09.2020 17:30

10

Mecz Data Wynik
Piast Tuczempy vs. Polonia Przemyśl 05.09.2020 11:00
Głogovia Głogów Małopolski vs. Stal II Mielec 05.09.2020 11:00
Sokół Nisko vs. Błękitni Ropczyce 05.09.2020 16:00
Korona Rzeszów vs. Czarni Jasło 05.09.2020 17:00
Partyzant Targowiska vs. Igloopol Dębica 05.09.2020 17:00 0:1
Ekoball Stal Sanok vs. Izolator Boguchwała 05.09.2020 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski vs. JKS Jarosław 05.09.2020 17:00
Orzeł Przeworsk vs. Karpaty Krosno 05.09.2020 17:00
Wisłok Wiśniowa vs. Stal II Stalowa Wola 06.09.2020 15:00
Start Pruchnik vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 06.09.2020 16:00
Resovia II Rzeszów vs. Legion Pilzno 06.09.2020 16:30

9

Mecz Data Wynik
Igloopol Dębica vs. Lechia Sędziszów Małopolski 29.08.2020 11:00 1:1
Stal II Mielec vs. Karpaty Krosno 29.08.2020 11:00
Legion Pilzno vs. Piast Tuczempy 29.08.2020 16:30
Błękitni Ropczyce vs. Wisłok Wiśniowa 29.08.2020 17:00
Izolator Boguchwała vs. Partyzant Targowiska 29.08.2020 17:00
Polonia Przemyśl vs. Sokół Nisko 29.08.2020 17:00
JKS Jarosław vs. Start Pruchnik 29.08.2020 17:00
Stal II Stalowa Wola vs. Korona Rzeszów 30.08.2020 15:00
Czarni Jasło vs. Ekoball Stal Sanok 30.08.2020 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Głogovia Głogów Małopolski 30.08.2020 17:00
Resovia II Rzeszów vs. Orzeł Przeworsk 30.08.2020 17:00

8

Mecz Data Wynik
Ekoball Stal Sanok vs. Stal II Stalowa Wola 26.08.2020 00:00
Głogovia Głogów Małopolski vs. JKS Jarosław 26.08.2020 17:00
Karpaty Krosno vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 26.08.2020 17:00
Sokół Nisko vs. Legion Pilzno 26.08.2020 17:00
Wisłok Wiśniowa vs. Polonia Przemyśl 26.08.2020 17:00
Start Pruchnik vs. Igloopol Dębica 26.08.2020 17:00 0:1
Piast Tuczempy vs. Resovia II Rzeszów 26.08.2020 17:30
Korona Rzeszów vs. Błękitni Ropczyce 26.08.2020 17:30
Partyzant Targowiska vs. Czarni Jasło 26.08.2020 17:30
Orzeł Przeworsk vs. Stal II Mielec 26.08.2020 17:30
Lechia Sędziszów Małopolski vs. Izolator Boguchwała 26.08.2020 18:00

7

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Start Pruchnik 22.08.2020 16:00 3:0
Czarni Jasło vs. Lechia Sędziszów Małopolski 22.08.2020 16:00 4:2
Polonia Przemyśl vs. Korona Rzeszów 22.08.2020 17:00 1:4
Błękitni Ropczyce vs. Ekoball Stal Sanok 22.08.2020 17:00 0:1
Igloopol Dębica vs. Głogovia Głogów Małopolski 22.08.2020 17:00 2:0
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Stal II Mielec 22.08.2020 17:00 1:0
JKS Jarosław vs. Karpaty Krosno 22.08.2020 17:00 0:1
Piast Tuczempy vs. Orzeł Przeworsk 22.08.2020 17:30 1:0
Stal II Stalowa Wola vs. Partyzant Targowiska 23.08.2020 15:00 2:4
Resovia II Rzeszów vs. Sokół Nisko 23.08.2020 17:00 1:3
Legion Pilzno vs. Wisłok Wiśniowa 23.08.2020 17:00 1:1

6

Mecz Data Wynik
Korona Rzeszów vs. Legion Pilzno 15.08.2020 11:00 1:2
Stal II Mielec vs. JKS Jarosław 15.08.2020 11:00 0:2
Wisłok Wiśniowa vs. Resovia II Rzeszów 15.08.2020 16:00 4:1
Ekoball Stal Sanok vs. Polonia Przemyśl 15.08.2020 17:00 1:0
Sokół Nisko vs. Piast Tuczempy 15.08.2020 17:00 1:1
Partyzant Targowiska vs. Błękitni Ropczyce 15.08.2020 17:00 1:0
Głogovia Głogów Małopolski vs. Izolator Boguchwała 15.08.2020 17:00 4:3
Lechia Sędziszów Małopolski vs. Stal II Stalowa Wola 15.08.2020 18:00 5:0
Start Pruchnik vs. Czarni Jasło 16.08.2020 16:00 2:1
Orzeł Przeworsk vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 16.08.2020 17:00 1:2
Karpaty Krosno vs. Igloopol Dębica 30.09.2020 16:00 1:1

5

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Karpaty Krosno 12.08.2020 16:00 0:0
Igloopol Dębica vs. Stal II Mielec 12.08.2020 17:00 1:0
Błękitni Ropczyce vs. Lechia Sędziszów Małopolski 12.08.2020 17:00 0:0
Piast Tuczempy vs. Wisłok Wiśniowa 12.08.2020 17:00 3:0
JKS Jarosław vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 12.08.2020 17:00 1:0
Czarni Jasło vs. Głogovia Głogów Małopolski 12.08.2020 17:00 3:0
Legion Pilzno vs. Ekoball Stal Sanok 12.08.2020 17:00 3:1
Sokół Nisko vs. Orzeł Przeworsk 12.08.2020 17:00 1:1
Polonia Przemyśl vs. Partyzant Targowiska 12.08.2020 18:00 4:0
Resovia II Rzeszów vs. Korona Rzeszów 12.08.2020 18:00 1:4
Stal II Stalowa Wola vs. Start Pruchnik 02.09.2020 17:00

4

Mecz Data Wynik
Korona Rzeszów vs. Piast Tuczempy 07.08.2020 18:00 1:2
Głogovia Głogów Małopolski vs. Stal II Stalowa Wola 08.08.2020 11:00 5:0
Stal II Mielec vs. Izolator Boguchwała 08.08.2020 11:00 0:2
Ekoball Stal Sanok vs. Resovia II Rzeszów 08.08.2020 17:00 1:0
Orzeł Przeworsk vs. JKS Jarosław 08.08.2020 17:00 0:2
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Igloopol Dębica 08.08.2020 17:00 2:0
Partyzant Targowiska vs. Legion Pilzno 08.08.2020 17:00 2:0
Lechia Sędziszów Małopolski vs. Polonia Przemyśl 08.08.2020 18:00 2:0
Start Pruchnik vs. Błękitni Ropczyce 09.08.2020 17:00 1:3
Karpaty Krosno vs. Czarni Jasło 23.09.2020 16:00
Wisłok Wiśniowa vs. Sokół Nisko 23.09.2020 16:00

3

Mecz Data Wynik
Igloopol Dębica vs. JKS Jarosław 01.08.2020 11:00 2:1
Legion Pilzno vs. Lechia Sędziszów Małopolski 01.08.2020 17:00 2:1
Błękitni Ropczyce vs. Głogovia Głogów Małopolski 01.08.2020 17:00 1:4
Piast Tuczempy vs. Ekoball Stal Sanok 01.08.2020 17:00 2:2
Sokół Nisko vs. Korona Rzeszów 01.08.2020 17:00 2:4
Polonia Przemyśl vs. Start Pruchnik 01.08.2020 18:00 2:0
Izolator Boguchwała vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 02.08.2020 13:00 2:0
Wisłok Wiśniowa vs. Orzeł Przeworsk 02.08.2020 16:00 4:3
Czarni Jasło vs. Stal II Mielec 02.08.2020 17:00 2:2
Resovia II Rzeszów vs. Partyzant Targowiska 02.08.2020 17:00 0:0
Stal II Stalowa Wola vs. Karpaty Krosno 02.09.2020 17:00

2

Mecz Data Wynik
Karpaty Krosno vs. Błękitni Ropczyce 29.07.2020 17:00 3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Czarni Jasło 29.07.2020 17:30 2:2
Stal II Mielec vs. Stal II Stalowa Wola 29.07.2020 17:30 0:1
Start Pruchnik vs. Legion Pilzno 29.07.2020 17:30 1:3
JKS Jarosław vs. Izolator Boguchwała 29.07.2020 17:30 1:1
Partyzant Targowiska vs. Piast Tuczempy 29.07.2020 17:30 1:2
Orzeł Przeworsk vs. Igloopol Dębica 29.07.2020 17:30 0:0
Lechia Sędziszów Małopolski vs. Resovia II Rzeszów 29.07.2020 18:00 4:3
Głogovia Głogów Małopolski vs. Polonia Przemyśl 29.07.2020 18:00 0:0
Ekoball Stal Sanok vs. Sokół Nisko 29.07.2020 20:00 3:3
Korona Rzeszów vs. Wisłok Wiśniowa 19.08.2020 17:30 0:0

1

Mecz Data Wynik
Błękitni Ropczyce vs. Stal II Mielec 24.07.2020 18:00 2:0
Polonia Przemyśl vs. Karpaty Krosno 25.07.2020 11:00 0:3
Legion Pilzno vs. Głogovia Głogów Małopolski 25.07.2020 14:00 1:3
Izolator Boguchwała vs. Igloopol Dębica 25.07.2020 16:00 0:2
Sokół Nisko vs. Partyzant Targowiska 25.07.2020 17:00 1:2
Czarni Jasło vs. JKS Jarosław 25.07.2020 17:00 0:2
Korona Rzeszów vs. Orzeł Przeworsk 25.07.2020 17:30 4:1
Piast Tuczempy vs. Lechia Sędziszów Małopolski 26.07.2020 16:00 3:1
Wisłok Wiśniowa vs. Ekoball Stal Sanok 26.07.2020 16:00 3:1
Resovia II Rzeszów vs. Start Pruchnik 26.07.2020 17:00 0:0
Stal II Stalowa Wola vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 26.07.2020 17:00 2:3

NASTĘPNY

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Piast Tuczempy
Piast Tuczempy
03.10.2020 16:00

POPRZEDNI

Karpaty Krosno
Karpaty Krosno
-
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Wynik: 1 - 1
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Śnieżka          GKrusz          SpedFarb         
Domy Pasywne AS          Centrum Rachunkowo-Podatkowe Jolanta Gajos          MatSport         
RzeSport         
© 2020 www.igloopol.info 2003/2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica