Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Terminarz - IV liga Podkarpacka - 2019 / 2020

Filtrowanie

34

Mecz Data Wynik
Głogovia Głogów Małopolski vs. Piast Tuczempy 13.06.2020 17:00
JKS Jarosław vs. Wisłok Wiśniowa 13.06.2020 17:00
Polonia Przemyśl vs. Izolator Boguchwała 13.06.2020 17:00
Stal II Stalowa Wola vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 13.06.2020 17:00
Stal II Mielec vs. Partyzant Targowiska 13.06.2020 17:00
Korona Rzeszów vs. Błękitni Ropczyce 13.06.2020 17:00
Start Pruchnik vs. Karpaty Krosno 13.06.2020 17:00
KS Wiązownica vs. Legion Pilzno 13.06.2020 17:00
Ekoball Stal Sanok vs. Igloopol Dębica 13.06.2020 17:00

33

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Ekoball Stal Sanok 06.06.2020 14:30
Igloopol Dębica vs. KS Wiązownica 06.06.2020 17:00
Karpaty Krosno vs. Stal II Stalowa Wola 06.06.2020 17:00
Legion Pilzno vs. Korona Rzeszów 06.06.2020 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Stal II Mielec 06.06.2020 17:00
Wisłok Wiśniowa vs. Polonia Przemyśl 06.06.2020 17:00
Partyzant Targowiska vs. JKS Jarosław 06.06.2020 17:00
Błękitni Ropczyce vs. Głogovia Głogów Małopolski 06.06.2020 17:00
Piast Tuczempy vs. Start Pruchnik 06.06.2020 17:00

32

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Partyzant Targowiska 03.06.2020 16:00
Stal II Mielec vs. JKS Jarosław 03.06.2020 16:30
Stal II Stalowa Wola vs. Piast Tuczempy 03.06.2020 17:00
Ekoball Stal Sanok vs. Wisłok Wiśniowa 03.06.2020 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Karpaty Krosno 03.06.2020 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs. Legion Pilzno 03.06.2020 17:00
Start Pruchnik vs. Błękitni Ropczyce 03.06.2020 17:30
KS Wiązownica vs. Izolator Boguchwała 03.06.2020 18:00
Korona Rzeszów vs. Igloopol Dębica 03.06.2020 18:00

31

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Korona Rzeszów 30.05.2020 14:30
Karpaty Krosno vs. Stal II Mielec 30.05.2020 16:00
JKS Jarosław vs. Polonia Przemyśl 30.05.2020 17:00
Piast Tuczempy vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 30.05.2020 17:00
Igloopol Dębica vs. Głogovia Głogów Małopolski 30.05.2020 17:00
Partyzant Targowiska vs. Ekoball Stal Sanok 30.05.2020 17:00
Błękitni Ropczyce vs. Stal II Stalowa Wola 30.05.2020 17:00
Legion Pilzno vs. Start Pruchnik 31.05.2020 16:00
Wisłok Wiśniowa vs. KS Wiązownica 31.05.2020 17:00

30

Mecz Data Wynik
Karpaty Krosno vs. Piast Tuczempy 23.05.2020 11:00
Głogovia Głogów Małopolski vs. Izolator Boguchwała 23.05.2020 16:00
JKS Jarosław vs. Ekoball Stal Sanok 23.05.2020 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Błękitni Ropczyce 23.05.2020 17:00
Korona Rzeszów vs. Wisłok Wiśniowa 23.05.2020 18:00
Stal II Stalowa Wola vs. Legion Pilzno 24.05.2020 11:00
Stal II Mielec vs. Polonia Przemyśl 24.05.2020 11:00
Start Pruchnik vs. Igloopol Dębica 24.05.2020 16:00
KS Wiązownica vs. Partyzant Targowiska 24.05.2020 17:00

29

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Start Pruchnik 16.05.2020 14:30
Polonia Przemyśl vs. Ekoball Stal Sanok 16.05.2020 16:00
Piast Tuczempy vs. Stal II Mielec 16.05.2020 16:00
Partyzant Targowiska vs. Korona Rzeszów 16.05.2020 17:00
Igloopol Dębica vs. Stal II Stalowa Wola 16.05.2020 17:00
Legion Pilzno vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 17.05.2020 16:00
Wisłok Wiśniowa vs. Głogovia Głogów Małopolski 17.05.2020 17:00
KS Wiązownica vs. JKS Jarosław 17.05.2020 17:00
Błękitni Ropczyce vs. Karpaty Krosno 17.05.2020 17:00

28

Mecz Data Wynik
Karpaty Krosno vs. Legion Pilzno 09.05.2020 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs. Partyzant Targowiska 09.05.2020 16:00
Piast Tuczempy vs. Błękitni Ropczyce 09.05.2020 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Igloopol Dębica 09.05.2020 17:00
Korona Rzeszów vs. JKS Jarosław 09.05.2020 17:00
Stal II Stalowa Wola vs. Izolator Boguchwała 10.05.2020 11:00
Stal II Mielec vs. Ekoball Stal Sanok 10.05.2020 11:00
Start Pruchnik vs. Wisłok Wiśniowa 10.05.2020 16:00
KS Wiązownica vs. Polonia Przemyśl 10.05.2020 17:00

27

Mecz Data Wynik
Wisłok Wiśniowa vs. Stal II Stalowa Wola 02.05.2020 16:00
Polonia Przemyśl vs. Korona Rzeszów 02.05.2020 16:00
Legion Pilzno vs. Piast Tuczempy 02.05.2020 16:00
Ekoball Stal Sanok vs. KS Wiązownica 02.05.2020 17:00
Igloopol Dębica vs. Karpaty Krosno 02.05.2020 17:00
JKS Jarosław vs. Głogovia Głogów Małopolski 02.05.2020 17:00
Błękitni Ropczyce vs. Stal II Mielec 02.05.2020 17:00
Partyzant Targowiska vs. Start Pruchnik 02.05.2020 17:00
Izolator Boguchwała vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 03.05.2020 11:00

26

Mecz Data Wynik
Głogovia Głogów Małopolski vs. Polonia Przemyśl 29.04.2020 16:00
Karpaty Krosno vs. Izolator Boguchwała 29.04.2020 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Wisłok Wiśniowa 29.04.2020 17:00
Stal II Stalowa Wola vs. Partyzant Targowiska 29.04.2020 17:00
Stal II Mielec vs. KS Wiązownica 29.04.2020 17:00
Piast Tuczempy vs. Igloopol Dębica 29.04.2020 17:00
Błękitni Ropczyce vs. Legion Pilzno 29.04.2020 17:00
Start Pruchnik vs. JKS Jarosław 29.04.2020 17:30
Korona Rzeszów vs. Ekoball Stal Sanok 29.04.2020 18:00

25

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Piast Tuczempy 25.04.2020 14:30
Legion Pilzno vs. Stal II Mielec 25.04.2020 15:00
Polonia Przemyśl vs. Start Pruchnik 25.04.2020 16:00
Partyzant Targowiska vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 25.04.2020 16:30
Ekoball Stal Sanok vs. Głogovia Głogów Małopolski 25.04.2020 17:00
JKS Jarosław vs. Stal II Stalowa Wola 25.04.2020 17:00
Igloopol Dębica vs. Błękitni Ropczyce 25.04.2020 17:00
KS Wiązownica vs. Korona Rzeszów 26.04.2020 16:00
Wisłok Wiśniowa vs. Karpaty Krosno 26.04.2020 16:00

24

Mecz Data Wynik
Głogovia Głogów Małopolski vs. KS Wiązownica 18.04.2020 15:00
Karpaty Krosno vs. Partyzant Targowiska 18.04.2020 16:00
Piast Tuczempy vs. Wisłok Wiśniowa 18.04.2020 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. JKS Jarosław 18.04.2020 16:00
Błękitni Ropczyce vs. Izolator Boguchwała 18.04.2020 16:00
Stal II Stalowa Wola vs. Polonia Przemyśl 19.04.2020 11:00
Stal II Mielec vs. Korona Rzeszów 19.04.2020 11:00
Legion Pilzno vs. Igloopol Dębica 19.04.2020 15:00
Start Pruchnik vs. Ekoball Stal Sanok 19.04.2020 15:00

23

Mecz Data Wynik
Wisłok Wiśniowa vs. Błękitni Ropczyce 11.04.2020 11:00
Izolator Boguchwała vs. Legion Pilzno 11.04.2020 11:30
JKS Jarosław vs. Karpaty Krosno 11.04.2020 13:00
Ekoball Stal Sanok vs. Stal II Stalowa Wola 11.04.2020 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Polonia Przemyśl 11.04.2020 16:00
Korona Rzeszów vs. Głogovia Głogów Małopolski 11.04.2020 16:00
Igloopol Dębica vs. Stal II Mielec 11.04.2020 16:00
Partyzant Targowiska vs. Piast Tuczempy 11.04.2020 16:30
KS Wiązownica vs. Start Pruchnik 12.04.2020 15:00

22

Mecz Data Wynik
Piast Tuczempy vs. JKS Jarosław 04.04.2020 13:30
Karpaty Krosno vs. Polonia Przemyśl 04.04.2020 15:00
Błękitni Ropczyce vs. Partyzant Targowiska 04.04.2020 15:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Ekoball Stal Sanok 04.04.2020 16:00
Igloopol Dębica vs. Izolator Boguchwała 04.04.2020 16:00
Stal II Mielec vs. Głogovia Głogów Małopolski 05.04.2020 11:00
Legion Pilzno vs. Wisłok Wiśniowa 05.04.2020 14:00
Start Pruchnik vs. Korona Rzeszów 05.04.2020 14:00
Stal II Stalowa Wola vs. KS Wiązownica 05.04.2020 15:00

21

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Stal II Mielec 28.03.2020 11:30
Polonia Przemyśl vs. Piast Tuczempy 28.03.2020 13:00
Głogovia Głogów Małopolski vs. Start Pruchnik 28.03.2020 14:00
Ekoball Stal Sanok vs. Karpaty Krosno 28.03.2020 15:00
Partyzant Targowiska vs. Legion Pilzno 28.03.2020 15:00
JKS Jarosław vs. Błękitni Ropczyce 28.03.2020 15:00
Korona Rzeszów vs. Stal II Stalowa Wola 28.03.2020 16:30
Wisłok Wiśniowa vs. Igloopol Dębica 29.03.2020 14:00
KS Wiązownica vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 29.03.2020 14:30

20

Mecz Data Wynik
Karpaty Krosno vs. KS Wiązownica 21.03.2020 11:00
Stal II Mielec vs. Start Pruchnik 21.03.2020 11:00
Izolator Boguchwała vs. Wisłok Wiśniowa 21.03.2020 14:30
Igloopol Dębica vs. Partyzant Targowiska 21.03.2020 15:00
Legion Pilzno vs. JKS Jarosław 21.03.2020 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Korona Rzeszów 21.03.2020 15:00
Piast Tuczempy vs. Ekoball Stal Sanok 21.03.2020 15:00
Błękitni Ropczyce vs. Polonia Przemyśl 21.03.2020 15:00
Stal II Stalowa Wola vs. Głogovia Głogów Małopolski 22.03.2020 11:00

19

Mecz Data Wynik
Ekoball Stal Sanok vs. Błękitni Ropczyce 13.03.2020 19:00
Wisłok Wiśniowa vs. Stal II Mielec 14.03.2020 11:00
Polonia Przemyśl vs. Legion Pilzno 14.03.2020 13:00
Głogovia Głogów Małopolski vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 14.03.2020 14:00
Partyzant Targowiska vs. Izolator Boguchwała 14.03.2020 14:00
Start Pruchnik vs. Stal II Stalowa Wola 14.03.2020 14:30
JKS Jarosław vs. Igloopol Dębica 14.03.2020 15:00
Korona Rzeszów vs. Karpaty Krosno 14.03.2020 15:00
KS Wiązownica vs. Piast Tuczempy 15.03.2020 14:00

18

Mecz Data Wynik
Stal II Mielec vs. Stal II Stalowa Wola 07.03.2020 11:00 3:1
Izolator Boguchwała vs. JKS Jarosław 07.03.2020 11:30 0:0
Karpaty Krosno vs. Głogovia Głogów Małopolski 07.03.2020 13:00 1:1
Legion Pilzno vs. Ekoball Stal Sanok 07.03.2020 14:00 1:3
Błękitni Ropczyce vs. KS Wiązownica 07.03.2020 14:00 0:2
Igloopol Dębica vs. Polonia Przemyśl 07.03.2020 14:30 3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Start Pruchnik 07.03.2020 14:30 1:1
Wisłok Wiśniowa vs. Partyzant Targowiska 08.03.2020 14:00 4:0
Piast Tuczempy vs. Korona Rzeszów 08.03.2020 14:00 4:1

17

Mecz Data Wynik
Partyzant Targowiska vs. Stal II Mielec 16.11.2019 12:00 0:3
Igloopol Dębica vs. Ekoball Stal Sanok 16.11.2019 13:00 1:2
Karpaty Krosno vs. Start Pruchnik 16.11.2019 13:00 5:0
Legion Pilzno vs. KS Wiązownica 16.11.2019 13:00 1:2
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Stal II Stalowa Wola 16.11.2019 13:00 9:0
Wisłok Wiśniowa vs. JKS Jarosław 16.11.2019 13:00 0:2
Błękitni Ropczyce vs. Korona Rzeszów 16.11.2019 13:00 2:0
Piast Tuczempy vs. Głogovia Głogów Małopolski 16.11.2019 13:00 0:0
Izolator Boguchwała vs. Polonia Przemyśl 16.11.2019 13:00 3:1

16

Mecz Data Wynik
Głogovia Głogów Małopolski vs. Błękitni Ropczyce 09.11.2019 12:00 2:0
JKS Jarosław vs. Partyzant Targowiska 09.11.2019 13:00 2:0
Polonia Przemyśl vs. Wisłok Wiśniowa 09.11.2019 13:00 1:2
Ekoball Stal Sanok vs. Izolator Boguchwała 09.11.2019 13:00 4:1
Start Pruchnik vs. Piast Tuczempy 09.11.2019 13:00 0:3
Korona Rzeszów vs. Legion Pilzno 09.11.2019 14:00 3:1
Stal II Stalowa Wola vs. Karpaty Krosno 10.11.2019 11:00 1:1
Stal II Mielec vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 10.11.2019 11:00 3:0
KS Wiązownica vs. Igloopol Dębica 10.11.2019 13:00 1:0

15

Mecz Data Wynik
JKS Jarosław vs. Stal II Mielec 02.11.2019 13:00 1:1
Karpaty Krosno vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 02.11.2019 13:00 3:2
Partyzant Targowiska vs. Polonia Przemyśl 02.11.2019 13:00 1:1
Piast Tuczempy vs. Stal II Stalowa Wola 02.11.2019 14:00 4:1
Igloopol Dębica vs. Korona Rzeszów 02.11.2019 14:00 0:0
Izolator Boguchwała vs. KS Wiązownica 02.11.2019 14:00 0:5
Błękitni Ropczyce vs. Start Pruchnik 02.11.2019 14:00 2:1
Legion Pilzno vs. Głogovia Głogów Małopolski 03.11.2019 14:00 0:4
Wisłok Wiśniowa vs. Ekoball Stal Sanok 03.11.2019 14:00 0:2

14

Mecz Data Wynik
Głogovia Głogów Małopolski vs. Igloopol Dębica 26.10.2019 15:00 1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Piast Tuczempy 26.10.2019 15:00 0:0
Korona Rzeszów vs. Izolator Boguchwała 26.10.2019 15:00 2:0
Ekoball Stal Sanok vs. Partyzant Targowiska 26.10.2019 15:00 2:0
Polonia Przemyśl vs. JKS Jarosław 27.10.2019 11:00 1:0
Stal II Stalowa Wola vs. Błękitni Ropczyce 27.10.2019 11:00 0:2
Stal II Mielec vs. Karpaty Krosno 27.10.2019 12:00 0:0
KS Wiązownica vs. Wisłok Wiśniowa 27.10.2019 14:00 2:1
Start Pruchnik vs. Legion Pilzno 27.10.2019 14:00 1:2

13

Mecz Data Wynik
Piast Tuczempy vs. Karpaty Krosno 19.10.2019 15:00 3:1
Polonia Przemyśl vs. Stal II Mielec 19.10.2019 15:00 2:0
Partyzant Targowiska vs. KS Wiązownica 19.10.2019 15:00 0:3
Błękitni Ropczyce vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 19.10.2019 15:00 2:1
Izolator Boguchwała vs. Głogovia Głogów Małopolski 19.10.2019 15:00 0:0
Ekoball Stal Sanok vs. JKS Jarosław 19.10.2019 15:00 1:1
Igloopol Dębica vs. Start Pruchnik 19.10.2019 15:30 2:0
Wisłok Wiśniowa vs. Korona Rzeszów 20.10.2019 14:00 1:2
Legion Pilzno vs. Stal II Stalowa Wola 20.10.2019 15:00 4:1

12

Mecz Data Wynik
Stal II Mielec vs. Piast Tuczempy 12.10.2019 12:00 2:2
Karpaty Krosno vs. Błękitni Ropczyce 12.10.2019 15:00 1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Legion Pilzno 12.10.2019 15:00 2:1
Ekoball Stal Sanok vs. Polonia Przemyśl 12.10.2019 15:00 1:2
Głogovia Głogów Małopolski vs. Wisłok Wiśniowa 12.10.2019 15:00 2:2
Korona Rzeszów vs. Partyzant Targowiska 12.10.2019 15:30 0:0
Stal II Stalowa Wola vs. Igloopol Dębica 13.10.2019 11:00 3:3
JKS Jarosław vs. KS Wiązownica 13.10.2019 14:30 1:0
Start Pruchnik vs. Izolator Boguchwała 13.10.2019 15:00 1:2

11

Mecz Data Wynik
Ekoball Stal Sanok vs. Stal II Mielec 05.10.2019 15:00 1:3
Izolator Boguchwała vs. Stal II Stalowa Wola 05.10.2019 15:00 1:1
JKS Jarosław vs. Korona Rzeszów 05.10.2019 15:00 0:1
Polonia Przemyśl vs. KS Wiązownica 05.10.2019 15:00 4:1
Błękitni Ropczyce vs. Piast Tuczempy 05.10.2019 15:00 0:0
Partyzant Targowiska vs. Głogovia Głogów Małopolski 05.10.2019 15:30 0:2
Igloopol Dębica vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 05.10.2019 16:00 3:2
Legion Pilzno vs. Karpaty Krosno 06.10.2019 15:00 2:5
Wisłok Wiśniowa vs. Start Pruchnik 06.10.2019 15:00 3:0

10

Mecz Data Wynik
Stal II Stalowa Wola vs. Wisłok Wiśniowa 28.09.2019 11:00 1:6
Karpaty Krosno vs. Igloopol Dębica 28.09.2019 16:00 0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Izolator Boguchwała 28.09.2019 16:00 2:2
Głogovia Głogów Małopolski vs. JKS Jarosław 28.09.2019 16:00 2:3
Korona Rzeszów vs. Polonia Przemyśl 28.09.2019 16:00 3:1
Piast Tuczempy vs. Legion Pilzno 28.09.2019 16:00 4:1
Stal II Mielec vs. Błękitni Ropczyce 29.09.2019 11:00 1:2
Start Pruchnik vs. Partyzant Targowiska 29.09.2019 15:00 0:1
KS Wiązownica vs. Ekoball Stal Sanok 29.09.2019 15:00 2:1

9

Mecz Data Wynik
Igloopol Dębica vs. Piast Tuczempy 21.09.2019 16:00 0:0
Izolator Boguchwała vs. Karpaty Krosno 21.09.2019 16:00 0:0
JKS Jarosław vs. Start Pruchnik 21.09.2019 16:00 4:0
KS Wiązownica vs. Stal II Mielec 21.09.2019 16:00 3:0
Ekoball Stal Sanok vs. Korona Rzeszów 21.09.2019 16:00 0:0
Partyzant Targowiska vs. Stal II Stalowa Wola 21.09.2019 16:30 4:0
Wisłok Wiśniowa vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 22.09.2019 15:00 1:1
Polonia Przemyśl vs. Głogovia Głogów Małopolski 22.09.2019 15:00 0:0
Legion Pilzno vs. Błękitni Ropczyce 22.09.2019 16:00 1:0

8

Mecz Data Wynik
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Partyzant Targowiska 14.09.2019 16:00 1:2
Głogovia Głogów Małopolski vs. Ekoball Stal Sanok 14.09.2019 16:00 0:0
Korona Rzeszów vs. KS Wiązownica 14.09.2019 16:30 3:3
Błękitni Ropczyce vs. Igloopol Dębica 14.09.2019 17:00 3:0
Karpaty Krosno vs. Wisłok Wiśniowa 14.09.2019 17:00 0:0
Piast Tuczempy vs. Izolator Boguchwała 14.09.2019 17:00 1:3
Stal II Stalowa Wola vs. JKS Jarosław 15.09.2019 11:00 2:2
Stal II Mielec vs. Legion Pilzno 15.09.2019 12:00 4:1
Start Pruchnik vs. Polonia Przemyśl 15.09.2019 16:00 1:5

7

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Stal II Stalowa Wola 07.09.2019 11:00 3:1
Igloopol Dębica vs. Legion Pilzno 07.09.2019 16:00 1:1
JKS Jarosław vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 07.09.2019 16:00 0:1
Partyzant Targowiska vs. Karpaty Krosno 07.09.2019 16:30 2:1
Ekoball Stal Sanok vs. Start Pruchnik 07.09.2019 17:00 4:0
Izolator Boguchwała vs. Błękitni Ropczyce 07.09.2019 17:00 2:2
Korona Rzeszów vs. Stal II Mielec 07.09.2019 17:00 2:0
KS Wiązownica vs. Głogovia Głogów Małopolski 08.09.2019 16:00 2:1
Wisłok Wiśniowa vs. Piast Tuczempy 08.09.2019 16:00 1:0

6

Mecz Data Wynik
Piast Tuczempy vs. Partyzant Targowiska 31.08.2019 17:00 1:1
Głogovia Głogów Małopolski vs. Korona Rzeszów 31.08.2019 17:00 1:2
Karpaty Krosno vs. JKS Jarosław 31.08.2019 17:00 0:1
Legion Pilzno vs. Izolator Boguchwała 31.08.2019 17:00 1:1
Polonia Przemyśl vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 31.08.2019 17:00 2:2
Błękitni Ropczyce vs. Wisłok Wiśniowa 31.08.2019 17:00 0:0
Stal II Mielec vs. Igloopol Dębica 01.09.2019 11:00 3:1
Stal II Stalowa Wola vs. Ekoball Stal Sanok 01.09.2019 11:00 2:2
Start Pruchnik vs. KS Wiązownica 01.09.2019 16:00 1:5

5

Mecz Data Wynik
Wisłok Wiśniowa vs. Legion Pilzno 28.08.2019 16:00 5:1
JKS Jarosław vs. Piast Tuczempy 28.08.2019 17:00 1:1
Polonia Przemyśl vs. Karpaty Krosno 28.08.2019 17:00 0:0
Ekoball Stal Sanok vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 28.08.2019 17:00 0:0
Partyzant Targowiska vs. Błękitni Ropczyce 28.08.2019 17:00 3:1
Korona Rzeszów vs. Start Pruchnik 28.08.2019 17:30 2:1
KS Wiązownica vs. Stal II Stalowa Wola 28.08.2019 17:30 3:2
Głogovia Głogów Małopolski vs. Stal II Mielec 28.08.2019 18:00 1:3
Izolator Boguchwała vs. Igloopol Dębica 28.08.2019 18:00 2:2

4

Mecz Data Wynik
Stal II Stalowa Wola vs. Korona Rzeszów 24.08.2019 10:30 0:1
Start Pruchnik vs. Głogovia Głogów Małopolski 24.08.2019 12:00 1:5
Stal II Mielec vs. Izolator Boguchwała 24.08.2019 16:00 2:0
Igloopol Dębica vs. Wisłok Wiśniowa 24.08.2019 16:00 5:1
Błękitni Ropczyce vs. JKS Jarosław 24.08.2019 17:00 0:3
Karpaty Krosno vs. Ekoball Stal Sanok 24.08.2019 17:00 1:3
Legion Pilzno vs. Partyzant Targowiska 24.08.2019 17:00 0:2
Piast Tuczempy vs. Polonia Przemyśl 24.08.2019 17:00 2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. KS Wiązownica 25.08.2019 17:00 1:6

3

Mecz Data Wynik
Wisłok Wiśniowa vs. Izolator Boguchwała 17.08.2019 16:00 2:3
Start Pruchnik vs. Stal II Mielec 18.08.2019 16:00 0:7
Partyzant Targowiska vs. Igloopol Dębica 18.08.2019 16:00 0:0
Korona Rzeszów vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 18.08.2019 16:00 2:1
Ekoball Stal Sanok vs. Piast Tuczempy 18.08.2019 17:00 0:1
JKS Jarosław vs. Legion Pilzno 18.08.2019 17:00 3:2
Polonia Przemyśl vs. Błękitni Ropczyce 18.08.2019 17:00 1:2
KS Wiązownica vs. Karpaty Krosno 18.08.2019 17:00 2:1
Głogovia Głogów Małopolski vs. Stal II Stalowa Wola 18.08.2019 17:00 1:0

2

Mecz Data Wynik
Piast Tuczempy vs. KS Wiązownica 14.08.2019 18:00 1:0
Izolator Boguchwała vs. Partyzant Targowiska 14.08.2019 18:00 2:1
Igloopol Dębica vs. JKS Jarosław 15.08.2019 11:00 2:1
Stal II Mielec vs. Wisłok Wiśniowa 15.08.2019 16:00 1:1
Legion Pilzno vs. Polonia Przemyśl 15.08.2019 17:00 3:1
Karpaty Krosno vs. Korona Rzeszów 15.08.2019 17:00 0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Głogovia Głogów Małopolski 15.08.2019 17:00 0:4
Błękitni Ropczyce vs. Ekoball Stal Sanok 15.08.2019 17:00 5:1
Stal II Stalowa Wola vs. Start Pruchnik 15.08.2019 17:00 3:1

1

Mecz Data Wynik
Ekoball Stal Sanok vs. Legion Pilzno 09.08.2019 19:00 2:0
Polonia Przemyśl vs. Igloopol Dębica 10.08.2019 11:00 0:2
Partyzant Targowiska vs. Wisłok Wiśniowa 10.08.2019 11:00 2:2
Start Pruchnik vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 10.08.2019 14:00 1:1
Głogovia Głogów Małopolski vs. Karpaty Krosno 10.08.2019 17:00 3:0
JKS Jarosław vs. Izolator Boguchwała 10.08.2019 17:00 2:1
Korona Rzeszów vs. Piast Tuczempy 10.08.2019 17:00 1:0
Stal II Stalowa Wola vs. Stal II Mielec 11.08.2019 11:00 1:3
KS Wiązownica vs. Błękitni Ropczyce 11.08.2019 17:00 2:1

NASTĘPNY

Liga zawieszona do 26 kwietnia z powodu zagrożenia spowodowanego przez wirusa COVID-19.


POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
Wynik: 3 - 0
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

Wisłok Wiśniowa vs. Igloopol Dębica
29.03.2020 14:00

Igloopol Dębica vs. Izolator Boguchwała
04.04.2020 16:00

Igloopol Dębica vs. Stal II Mielec
11.04.2020 16:00

Legion Pilzno vs. Igloopol Dębica
19.04.2020 15:00

REKLAMA

Śnieżka          GKrusz          SpedFarb         
Domy Pasywne AS          Centrum Rachunkowo-Podatkowe Jolanta Gajos         
RzeSport         
© 2020 www.igloopol.info 2003/2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica