Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Terminarz - IV liga Podkarpacka - 2018 / 2019

Filtrowanie

34

Mecz Data Wynik
Błękitni Ropczyce vs. Orzeł Przeworsk 15.06.2019 17:00
Karpaty Krosno vs. Korona Rzeszów 15.06.2019 17:00
Polonia Przemyśl vs. JKS Jarosław 15.06.2019 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Izolator Boguchwała 15.06.2019 17:00
Wisłok Wiśniowa vs. Sokół Nisko 15.06.2019 17:00
Wisłoka Dębica vs. Stal Gorzyce 15.06.2019 17:00
KS Wiązownica vs. Przełom Besko 15.06.2019 17:00
Piast Tuczempy vs. Legion Pilzno 15.06.2019 17:00
Ekoball Stal Sanok vs. Igloopol Dębica 15.06.2019 17:00 1:3

33

Mecz Data Wynik
Błękitni Ropczyce vs. Igloopol Dębica 08.06.2019 17:00
Izolator Boguchwała vs. Karpaty Krosno 08.06.2019 17:00
JKS Jarosław vs. Wisłok Wiśniowa 08.06.2019 17:00
Orzeł Przeworsk vs. Przełom Besko 08.06.2019 17:00
Legion Pilzno vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 08.06.2019 17:00
Sokół Nisko vs. Ekoball Stal Sanok 08.06.2019 17:00
Stal Gorzyce vs. Polonia Przemyśl 08.06.2019 17:00
Korona Rzeszów vs. Wisłoka Dębica 08.06.2019 17:00
KS Wiązownica vs. Piast Tuczempy 08.06.2019 17:00

32

Mecz Data Wynik
Igloopol Dębica vs. Sokół Nisko 01.06.2019 14:00 2:1
Ekoball Stal Sanok vs. JKS Jarosław 01.06.2019 17:00
Piast Tuczempy vs. Orzeł Przeworsk 01.06.2019 17:00
Karpaty Krosno vs. Legion Pilzno 01.06.2019 17:00
Wisłoka Dębica vs. Izolator Boguchwała 01.06.2019 17:00
Polonia Przemyśl vs. Korona Rzeszów 02.06.2019 11:00
Wisłok Wiśniowa vs. Stal Gorzyce 02.06.2019 17:00
Błękitni Ropczyce vs. Przełom Besko 02.06.2019 17:00
KS Wiązownica vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 02.06.2019 18:00

31

Mecz Data Wynik
Przełom Besko vs. Piast Tuczempy 29.05.2019 16:30
Orzeł Przeworsk vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 29.05.2019 17:00
Legion Pilzno vs. Wisłoka Dębica 29.05.2019 17:00
Sokół Nisko vs. Błękitni Ropczyce 29.05.2019 17:00
KS Wiązownica vs. Karpaty Krosno 29.05.2019 17:00
Korona Rzeszów vs. Wisłok Wiśniowa 29.05.2019 17:00
Izolator Boguchwała vs. Polonia Przemyśl 29.05.2019 17:00
Stal Gorzyce vs. Ekoball Stal Sanok 29.05.2019 17:30
JKS Jarosław vs. Igloopol Dębica 29.05.2019 17:30 1:0

30

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Legion Pilzno 25.05.2019 11:00 4:2
Igloopol Dębica vs. Stal Gorzyce 25.05.2019 16:00 0:1
Sokół Nisko vs. JKS Jarosław 25.05.2019 17:00 3:2
Karpaty Krosno vs. Orzeł Przeworsk 25.05.2019 17:00
Ekoball Stal Sanok vs. Korona Rzeszów 25.05.2019 17:00 2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Przełom Besko 25.05.2019 17:30
Wisłok Wiśniowa vs. Izolator Boguchwała 26.05.2019 17:00
KS Wiązownica vs. Wisłoka Dębica 26.05.2019 17:00
Błękitni Ropczyce vs. Piast Tuczempy 26.05.2019 17:00

29

Mecz Data Wynik
Piast Tuczempy vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 18.05.2019 17:00
JKS Jarosław vs. Błękitni Ropczyce 18.05.2019 17:00
Orzeł Przeworsk vs. Wisłoka Dębica 18.05.2019 17:00
Legion Pilzno vs. Wisłok Wiśniowa 18.05.2019 17:00
Stal Gorzyce vs. Sokół Nisko 18.05.2019 17:00
Korona Rzeszów vs. Igloopol Dębica 18.05.2019 17:00
Izolator Boguchwała vs. Ekoball Stal Sanok 18.05.2019 17:00
Przełom Besko vs. Karpaty Krosno 19.05.2019 16:30
KS Wiązownica vs. Polonia Przemyśl 19.05.2019 17:00

28

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Orzeł Przeworsk 11.05.2019 11:00
Wisłoka Dębica vs. Przełom Besko 11.05.2019 15:00
JKS Jarosław vs. Stal Gorzyce 11.05.2019 17:00
Karpaty Krosno vs. Piast Tuczempy 11.05.2019 17:00
Sokół Nisko vs. Korona Rzeszów 11.05.2019 17:00
Ekoball Stal Sanok vs. Legion Pilzno 11.05.2019 17:00
Igloopol Dębica vs. Izolator Boguchwała 11.05.2019 17:00 2:2
KS Wiązownica vs. Wisłok Wiśniowa 12.05.2019 16:00
Błękitni Ropczyce vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 12.05.2019 17:00

27

Mecz Data Wynik
Korona Rzeszów vs. JKS Jarosław 04.05.2019 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Karpaty Krosno 04.05.2019 17:00
Stal Gorzyce vs. Błękitni Ropczyce 04.05.2019 17:00
Izolator Boguchwała vs. Sokół Nisko 04.05.2019 17:00
Piast Tuczempy vs. Wisłoka Dębica 04.05.2019 17:00
KS Wiązownica vs. Ekoball Stal Sanok 05.05.2019 16:00
Wisłok Wiśniowa vs. Orzeł Przeworsk 05.05.2019 16:00
Przełom Besko vs. Polonia Przemyśl 05.05.2019 16:30
Legion Pilzno vs. Igloopol Dębica 05.05.2019 17:00 0:2

26

Mecz Data Wynik
KS Wiązownica vs. Igloopol Dębica 01.05.2019 12:00 1:0
Wisłok Wiśniowa vs. Przełom Besko 01.05.2019 16:00
Polonia Przemyśl vs. Piast Tuczempy 01.05.2019 17:00
Sokół Nisko vs. Legion Pilzno 01.05.2019 17:00
Stal Gorzyce vs. Korona Rzeszów 01.05.2019 17:00
Wisłoka Dębica vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 01.05.2019 17:00
Błękitni Ropczyce vs. Karpaty Krosno 01.05.2019 17:00
Ekoball Stal Sanok vs. Orzeł Przeworsk 01.05.2019 17:00
JKS Jarosław vs. Izolator Boguchwała 01.05.2019 17:00

25

Mecz Data Wynik
Orzeł Przeworsk vs. Igloopol Dębica 27.04.2019 11:00
Karpaty Krosno vs. Wisłoka Dębica 27.04.2019 16:00
Korona Rzeszów vs. Błękitni Ropczyce 27.04.2019 16:00
Legion Pilzno vs. JKS Jarosław 27.04.2019 16:00
Piast Tuczempy vs. Wisłok Wiśniowa 27.04.2019 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Polonia Przemyśl 27.04.2019 17:00
Izolator Boguchwała vs. Stal Gorzyce 27.04.2019 17:00
KS Wiązownica vs. Sokół Nisko 28.04.2019 15:00
Przełom Besko vs. Ekoball Stal Sanok 28.04.2019 16:30

24

Mecz Data Wynik
Wisłok Wiśniowa vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 20.04.2019 11:00
Ekoball Stal Sanok vs. Piast Tuczempy 20.04.2019 11:00
Polonia Przemyśl vs. Karpaty Krosno 20.04.2019 11:00
Stal Gorzyce vs. Legion Pilzno 20.04.2019 15:00
Korona Rzeszów vs. Izolator Boguchwała 20.04.2019 15:00
Sokół Nisko vs. Orzeł Przeworsk 20.04.2019 16:00
Igloopol Dębica vs. Przełom Besko 20.04.2019 16:00 4:0
Błękitni Ropczyce vs. Wisłoka Dębica 20.04.2019 16:00
KS Wiązownica vs. JKS Jarosław 21.04.2019 15:00

23

Mecz Data Wynik
Wisłoka Dębica vs. Polonia Przemyśl 13.04.2019 14:00
Karpaty Krosno vs. Wisłok Wiśniowa 13.04.2019 16:00
Orzeł Przeworsk vs. JKS Jarosław 13.04.2019 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Ekoball Stal Sanok 13.04.2019 16:00
Izolator Boguchwała vs. Błękitni Ropczyce 13.04.2019 16:00
Piast Tuczempy vs. Igloopol Dębica 14.04.2019 14:00 1:1
KS Wiązownica vs. Stal Gorzyce 14.04.2019 15:00
Legion Pilzno vs. Korona Rzeszów 14.04.2019 15:00
Przełom Besko vs. Sokół Nisko 14.04.2019 16:30

22

Mecz Data Wynik
Igloopol Dębica vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 06.04.2019 11:00 1:1
Izolator Boguchwała vs. Legion Pilzno 06.04.2019 15:00
Błękitni Ropczyce vs. Polonia Przemyśl 06.04.2019 15:00
Stal Gorzyce vs. Orzeł Przeworsk 06.04.2019 15:00
Korona Rzeszów vs. KS Wiązownica 06.04.2019 15:00
Ekoball Stal Sanok vs. Karpaty Krosno 06.04.2019 16:00
JKS Jarosław vs. Przełom Besko 06.04.2019 16:00
Sokół Nisko vs. Piast Tuczempy 06.04.2019 16:00
Wisłok Wiśniowa vs. Wisłoka Dębica 07.04.2019 15:00

21

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Wisłok Wiśniowa 30.03.2019 11:00
Wisłoka Dębica vs. Ekoball Stal Sanok 30.03.2019 13:00
Orzeł Przeworsk vs. Korona Rzeszów 30.03.2019 15:00
Piast Tuczempy vs. JKS Jarosław 30.03.2019 15:00
Karpaty Krosno vs. Igloopol Dębica 30.03.2019 15:00 4:0
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Sokół Nisko 30.03.2019 15:00
KS Wiązownica vs. Izolator Boguchwała 31.03.2019 14:00
Legion Pilzno vs. Błękitni Ropczyce 31.03.2019 14:00
Przełom Besko vs. Stal Gorzyce 31.03.2019 16:00

20

Mecz Data Wynik
Stal Gorzyce vs. Piast Tuczempy 23.03.2019 13:00
Ekoball Stal Sanok vs. Polonia Przemyśl 23.03.2019 14:00
Korona Rzeszów vs. Przełom Besko 23.03.2019 14:00
Izolator Boguchwała vs. Orzeł Przeworsk 23.03.2019 14:00
JKS Jarosław vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 23.03.2019 15:00
Błękitni Ropczyce vs. Wisłok Wiśniowa 23.03.2019 15:00
Sokół Nisko vs. Karpaty Krosno 23.03.2019 15:00
Igloopol Dębica vs. Wisłoka Dębica 23.03.2019 15:30 0:0
Legion Pilzno vs. KS Wiązownica 24.03.2019 14:00

19

Mecz Data Wynik
KS Wiązownica vs. Błękitni Ropczyce 16.03.2019 14:00
Piast Tuczempy vs. Korona Rzeszów 16.03.2019 14:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Stal Gorzyce 16.03.2019 14:30
Polonia Przemyśl vs. Igloopol Dębica 17.03.2019 11:00 2:2
Orzeł Przeworsk vs. Legion Pilzno 17.03.2019 12:00
Karpaty Krosno vs. JKS Jarosław 17.03.2019 12:00
Wisłok Wiśniowa vs. Ekoball Stal Sanok 17.03.2019 14:00
Wisłoka Dębica vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 17.03.2019 15:00
Przełom Besko vs. Izolator Boguchwała 17.03.2019 16:00

18

Mecz Data Wynik
Stal Gorzyce vs. Karpaty Krosno 09.03.2019 12:00
Sokół Nisko vs. Polonia Przemyśl 09.03.2019 14:00
Błękitni Ropczyce vs. Ekoball Stal Sanok 09.03.2019 14:00
JKS Jarosław vs. Wisłoka Dębica 09.03.2019 14:00
Izolator Boguchwała vs. Piast Tuczempy 09.03.2019 14:00
Igloopol Dębica vs. Wisłok Wiśniowa 09.03.2019 15:00 0:1
Legion Pilzno vs. Przełom Besko 10.03.2019 11:00
Korona Rzeszów vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 10.03.2019 13:00
KS Wiązownica vs. Orzeł Przeworsk 10.03.2019 14:00

17

Mecz Data Wynik
Igloopol Dębica vs. Ekoball Stal Sanok 17.11.2018 11:00 2:0
Stal Gorzyce vs. Wisłoka Dębica 17.11.2018 13:00
JKS Jarosław vs. Polonia Przemyśl 17.11.2018 13:00
Korona Rzeszów vs. Karpaty Krosno 17.11.2018 13:00
Legion Pilzno vs. Piast Tuczempy 17.11.2018 13:30
Orzeł Przeworsk vs. Błękitni Ropczyce 17.11.2018 13:30
Sokół Nisko vs. Wisłok Wiśniowa 17.11.2018 14:00
Izolator Boguchwała vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 17.11.2018 14:00
KS Wiązownica vs. Przełom Besko 18.11.2018 13:00

16

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Stal Gorzyce 10.11.2018 11:00
Ekoball Stal Sanok vs. Sokół Nisko 10.11.2018 13:00
Piast Tuczempy vs. KS Wiązownica 10.11.2018 13:30
Wisłoka Dębica vs. Korona Rzeszów 10.11.2018 14:00
Igloopol Dębica vs. Błękitni Ropczyce 10.11.2018 14:00 1:3
Karpaty Krosno vs. Izolator Boguchwała 10.11.2018 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Legion Pilzno 10.11.2018 14:00
Przełom Besko vs. Orzeł Przeworsk 11.11.2018 13:00
Wisłok Wiśniowa vs. JKS Jarosław 11.11.2018 14:00

15

Mecz Data Wynik
Stal Gorzyce vs. Wisłok Wiśniowa 03.11.2018 13:00
JKS Jarosław vs. Ekoball Stal Sanok 03.11.2018 13:00
Orzeł Przeworsk vs. Piast Tuczempy 03.11.2018 13:00
Korona Rzeszów vs. Polonia Przemyśl 03.11.2018 14:00
Izolator Boguchwała vs. Wisłoka Dębica 03.11.2018 14:00
Sokół Nisko vs. Igloopol Dębica 03.11.2018 14:00 2:4
Przełom Besko vs. Błękitni Ropczyce 04.11.2018 13:00
Legion Pilzno vs. Karpaty Krosno 04.11.2018 13:30
KS Wiązownica vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 04.11.2018 13:30

14

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Izolator Boguchwała 27.10.2018 11:00
Piast Tuczempy vs. Przełom Besko 27.10.2018 14:30
Karpaty Krosno vs. KS Wiązownica 27.10.2018 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Orzeł Przeworsk 27.10.2018 15:00
Wisłoka Dębica vs. Legion Pilzno 27.10.2018 15:00
Ekoball Stal Sanok vs. Stal Gorzyce 27.10.2018 15:00
Igloopol Dębica vs. JKS Jarosław 27.10.2018 15:00 1:1
Błękitni Ropczyce vs. Sokół Nisko 27.10.2018 15:00
Wisłok Wiśniowa vs. Korona Rzeszów 28.10.2018 14:00

13

Mecz Data Wynik
Orzeł Przeworsk vs. Karpaty Krosno 20.10.2018 14:30
JKS Jarosław vs. Sokół Nisko 20.10.2018 15:00
Legion Pilzno vs. Polonia Przemyśl 20.10.2018 15:00
Stal Gorzyce vs. Igloopol Dębica 20.10.2018 15:00 1:4
Piast Tuczempy vs. Błękitni Ropczyce 20.10.2018 15:00
Izolator Boguchwała vs. Wisłok Wiśniowa 20.10.2018 15:00
Korona Rzeszów vs. Ekoball Stal Sanok 20.10.2018 15:00
KS Wiązownica vs. Wisłoka Dębica 21.10.2018 14:00
Przełom Besko vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 21.10.2018 14:00

12

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. KS Wiązownica 13.10.2018 11:00
Karpaty Krosno vs. Przełom Besko 13.10.2018 15:00
Ekoball Stal Sanok vs. Izolator Boguchwała 13.10.2018 15:00
Wisłoka Dębica vs. Orzeł Przeworsk 13.10.2018 15:00
Błękitni Ropczyce vs. JKS Jarosław 13.10.2018 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Piast Tuczempy 13.10.2018 15:00
Sokół Nisko vs. Stal Gorzyce 13.10.2018 15:00
Igloopol Dębica vs. Korona Rzeszów 13.10.2018 15:30 0:0
Wisłok Wiśniowa vs. Legion Pilzno 14.10.2018 14:00

11

Mecz Data Wynik
Korona Rzeszów vs. Sokół Nisko 06.10.2018 15:00 0:2
Orzeł Przeworsk vs. Polonia Przemyśl 06.10.2018 15:00 0:2
Legion Pilzno vs. Ekoball Stal Sanok 06.10.2018 15:00 0:2
Stal Gorzyce vs. JKS Jarosław 06.10.2018 15:00 0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Błękitni Ropczyce 06.10.2018 15:30 1:2
Piast Tuczempy vs. Karpaty Krosno 06.10.2018 16:00 1:1
Izolator Boguchwała vs. Igloopol Dębica 07.10.2018 10:00 3:2
Wisłok Wiśniowa vs. KS Wiązownica 07.10.2018 15:00 0:2
Przełom Besko vs. Wisłoka Dębica 07.10.2018 15:00 1:5

10

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Przełom Besko 29.09.2018 11:00 5:0
JKS Jarosław vs. Korona Rzeszów 29.09.2018 15:00 2:1
Igloopol Dębica vs. Legion Pilzno 29.09.2018 16:00 2:1
Karpaty Krosno vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 29.09.2018 16:00 2:1
Sokół Nisko vs. Izolator Boguchwała 29.09.2018 16:00 1:3
Ekoball Stal Sanok vs. KS Wiązownica 29.09.2018 16:00 1:1
Błękitni Ropczyce vs. Stal Gorzyce 29.09.2018 16:00 3:3
Wisłoka Dębica vs. Piast Tuczempy 29.09.2018 16:00 1:1
Orzeł Przeworsk vs. Wisłok Wiśniowa 30.09.2018 15:00 1:0

9

Mecz Data Wynik
Legion Pilzno vs. Sokół Nisko 05.09.2018 16:00 4:2
Izolator Boguchwała vs. JKS Jarosław 05.09.2018 16:00 1:0
Igloopol Dębica vs. KS Wiązownica 21.09.2018 16:00 3:2
Piast Tuczempy vs. Polonia Przemyśl 21.09.2018 16:30 1:4
Orzeł Przeworsk vs. Ekoball Stal Sanok 22.09.2018 15:30 1:7
Korona Rzeszów vs. Stal Gorzyce 22.09.2018 16:00 0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Wisłoka Dębica 22.09.2018 16:00 0:2
Karpaty Krosno vs. Błękitni Ropczyce 22.09.2018 16:00 2:1
Przełom Besko vs. Wisłok Wiśniowa 23.09.2018 15:30 1:1

8

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 15.09.2018 11:00 1:0
Błękitni Ropczyce vs. Korona Rzeszów 15.09.2018 16:00 4:1
Wisłoka Dębica vs. Karpaty Krosno 15.09.2018 16:00 4:1
JKS Jarosław vs. Legion Pilzno 15.09.2018 16:30 3:1
Igloopol Dębica vs. Orzeł Przeworsk 15.09.2018 16:30 3:1
Sokół Nisko vs. KS Wiązownica 15.09.2018 16:30 0:5
Stal Gorzyce vs. Izolator Boguchwała 15.09.2018 17:00 0:1
Ekoball Stal Sanok vs. Przełom Besko 15.09.2018 17:00 2:0
Wisłok Wiśniowa vs. Piast Tuczempy 16.09.2018 15:00 1:2

7

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Korona Rzeszów 08.09.2018 11:00 3:0
Orzeł Przeworsk vs. Sokół Nisko 08.09.2018 15:30 2:1
Karpaty Krosno vs. Polonia Przemyśl 08.09.2018 16:00 0:1
Legion Pilzno vs. Stal Gorzyce 08.09.2018 16:00 4:1
Piast Tuczempy vs. Ekoball Stal Sanok 08.09.2018 17:00 2:2
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Wisłok Wiśniowa 08.09.2018 17:00 1:3
JKS Jarosław vs. KS Wiązownica 09.09.2018 16:00 2:2
Wisłoka Dębica vs. Błękitni Ropczyce 09.09.2018 16:00 1:0
Przełom Besko vs. Igloopol Dębica 09.09.2018 16:30 1:2

6

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Wisłoka Dębica 01.09.2018 11:00 1:1
Ekoball Stal Sanok vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 01.09.2018 17:00 3:0
JKS Jarosław vs. Orzeł Przeworsk 01.09.2018 17:00 0:0
Korona Rzeszów vs. Legion Pilzno 01.09.2018 17:00 0:3
Igloopol Dębica vs. Piast Tuczempy 01.09.2018 17:00 1:2
Stal Gorzyce vs. KS Wiązownica 01.09.2018 17:00 2:1
Wisłok Wiśniowa vs. Karpaty Krosno 02.09.2018 15:00 2:0
Sokół Nisko vs. Przełom Besko 02.09.2018 17:00 2:0
Błękitni Ropczyce vs. Izolator Boguchwała 02.09.2018 17:00 0:3

5

Mecz Data Wynik
Karpaty Krosno vs. Ekoball Stal Sanok 29.08.2018 17:00 0:1
Orzeł Przeworsk vs. Stal Gorzyce 29.08.2018 17:00 3:0
Wisłoka Dębica vs. Wisłok Wiśniowa 29.08.2018 17:00 1:3
Przełom Besko vs. JKS Jarosław 29.08.2018 17:00 1:2
Legion Pilzno vs. Izolator Boguchwała 29.08.2018 17:00 2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Igloopol Dębica 29.08.2018 17:30 4:2
Polonia Przemyśl vs. Błękitni Ropczyce 29.08.2018 18:00 1:0
KS Wiązownica vs. Korona Rzeszów 29.08.2018 18:00 2:1
Piast Tuczempy vs. Sokół Nisko 05.09.2018 17:00 2:2

4

Mecz Data Wynik
Sokół Nisko vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 22.08.2018 17:30 2:1
Błękitni Ropczyce vs. Legion Pilzno 25.08.2018 11:00 2:4
Wisłok Wiśniowa vs. Polonia Przemyśl 25.08.2018 16:00 2:4
JKS Jarosław vs. Piast Tuczempy 25.08.2018 17:00 1:2
Igloopol Dębica vs. Karpaty Krosno 25.08.2018 17:00 2:0
Izolator Boguchwała vs. KS Wiązownica 25.08.2018 17:00 2:3
Korona Rzeszów vs. Orzeł Przeworsk 25.08.2018 17:00 3:2
Ekoball Stal Sanok vs. Wisłoka Dębica 25.08.2018 17:00 0:0
Stal Gorzyce vs. Przełom Besko 25.08.2018 17:00 1:1

3

Mecz Data Wynik
Przełom Besko vs. Korona Rzeszów 18.08.2018 16:30 1:0
Wisłoka Dębica vs. Igloopol Dębica 18.08.2018 17:00 3:0
Piast Tuczempy vs. Stal Gorzyce 18.08.2018 17:00 2:0
Karpaty Krosno vs. Sokół Nisko 18.08.2018 17:00 1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. JKS Jarosław 18.08.2018 17:30 2:2
Wisłok Wiśniowa vs. Błękitni Ropczyce 19.08.2018 16:00 3:2
Orzeł Przeworsk vs. Izolator Boguchwała 19.08.2018 17:00 0:0
KS Wiązownica vs. Legion Pilzno 19.08.2018 17:00 2:3
Polonia Przemyśl vs. Ekoball Stal Sanok 20.08.2018 18:00 1:1

2

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Przełom Besko 15.08.2018 10:00 1:0
Korona Rzeszów vs. Piast Tuczempy 15.08.2018 12:00 1:3
Legion Pilzno vs. Orzeł Przeworsk 15.08.2018 12:00 3:0
JKS Jarosław vs. Karpaty Krosno 15.08.2018 17:00 1:0
Ekoball Stal Sanok vs. Wisłok Wiśniowa 15.08.2018 17:00 1:2
Igloopol Dębica vs. Polonia Przemyśl 15.08.2018 17:00 1:3
Stal Gorzyce vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 15.08.2018 17:00 2:4
Sokół Nisko vs. Wisłoka Dębica 15.08.2018 17:00 0:3
Błękitni Ropczyce vs. KS Wiązownica 15.08.2018 17:00 0:3

1

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Sokół Nisko 10.08.2018 18:00 2:0
Ekoball Stal Sanok vs. Błękitni Ropczyce 11.08.2018 11:00 2:0
Piast Tuczempy vs. Izolator Boguchwała 11.08.2018 13:00 2:3
Wisłoka Dębica vs. JKS Jarosław 11.08.2018 15:00 1:1
Wisłok Wiśniowa vs. Igloopol Dębica 11.08.2018 17:00 3:2
Karpaty Krosno vs. Stal Gorzyce 11.08.2018 17:00 3:0
Orzeł Przeworsk vs. KS Wiązownica 11.08.2018 17:00 0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Korona Rzeszów 11.08.2018 17:30 3:3
Przełom Besko vs. Legion Pilzno 12.08.2018 16:30 2:2

POPRZEDNI

Ekoball Stal Sanok
Ekoball Stal Sanok
-
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Wynik: 1 - 3
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

Błękitni Ropczyce vs. Igloopol Dębica
08.06.2019 17:00

Ekoball Stal Sanok vs. Igloopol Dębica
15.06.2019 17:00
Wynik: 1:3

REKLAMA

Śnieżka          Dexpol         
© 2018 www.igloopol.info 2003/2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica