Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Terminarz - IV liga Podkarpacka - 2018 / 2019

Filtrowanie

17

Mecz Data Wynik
Igloopol Dębica vs. Ekoball Stal Sanok 17.11.2018 11:00 2:0
Stal Gorzyce vs. Wisłoka Dębica 17.11.2018 13:00
JKS Jarosław vs. Polonia Przemyśl 17.11.2018 13:00
Korona Rzeszów vs. Karpaty Krosno 17.11.2018 13:00
Rzemieślnik Pilzno vs. Piast Tuczempy 17.11.2018 13:30
Orzeł Przeworsk vs. Błękitni Ropczyce 17.11.2018 13:30
Sokół Nisko vs. Wisłok Wiśniowa 17.11.2018 14:00
Izolator Boguchwała vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 17.11.2018 14:00
KS Wiązownica vs. Przełom Besko 18.11.2018 13:00

16

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Stal Gorzyce 10.11.2018 11:00
Ekoball Stal Sanok vs. Sokół Nisko 10.11.2018 13:00
Piast Tuczempy vs. KS Wiązownica 10.11.2018 13:30
Wisłoka Dębica vs. Korona Rzeszów 10.11.2018 14:00
Igloopol Dębica vs. Błękitni Ropczyce 10.11.2018 14:00 1:3
Karpaty Krosno vs. Izolator Boguchwała 10.11.2018 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Rzemieślnik Pilzno 10.11.2018 14:00
Przełom Besko vs. Orzeł Przeworsk 11.11.2018 13:00
Wisłok Wiśniowa vs. JKS Jarosław 11.11.2018 14:00

15

Mecz Data Wynik
Stal Gorzyce vs. Wisłok Wiśniowa 03.11.2018 13:00
JKS Jarosław vs. Ekoball Stal Sanok 03.11.2018 13:00
Orzeł Przeworsk vs. Piast Tuczempy 03.11.2018 13:00
Korona Rzeszów vs. Polonia Przemyśl 03.11.2018 14:00
Izolator Boguchwała vs. Wisłoka Dębica 03.11.2018 14:00
Sokół Nisko vs. Igloopol Dębica 03.11.2018 14:00 2:4
Przełom Besko vs. Błękitni Ropczyce 04.11.2018 13:00
Rzemieślnik Pilzno vs. Karpaty Krosno 04.11.2018 13:30
KS Wiązownica vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 04.11.2018 13:30

14

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Izolator Boguchwała 27.10.2018 11:00
Piast Tuczempy vs. Przełom Besko 27.10.2018 14:30
Karpaty Krosno vs. KS Wiązownica 27.10.2018 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Orzeł Przeworsk 27.10.2018 15:00
Wisłoka Dębica vs. Rzemieślnik Pilzno 27.10.2018 15:00
Ekoball Stal Sanok vs. Stal Gorzyce 27.10.2018 15:00
Igloopol Dębica vs. JKS Jarosław 27.10.2018 15:00 1:1
Błękitni Ropczyce vs. Sokół Nisko 27.10.2018 15:00
Wisłok Wiśniowa vs. Korona Rzeszów 28.10.2018 14:00

13

Mecz Data Wynik
Orzeł Przeworsk vs. Karpaty Krosno 20.10.2018 14:30
JKS Jarosław vs. Sokół Nisko 20.10.2018 15:00
Rzemieślnik Pilzno vs. Polonia Przemyśl 20.10.2018 15:00
Stal Gorzyce vs. Igloopol Dębica 20.10.2018 15:00 1:4
Piast Tuczempy vs. Błękitni Ropczyce 20.10.2018 15:00
Izolator Boguchwała vs. Wisłok Wiśniowa 20.10.2018 15:00
Korona Rzeszów vs. Ekoball Stal Sanok 20.10.2018 15:00
KS Wiązownica vs. Wisłoka Dębica 21.10.2018 14:00
Przełom Besko vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 21.10.2018 14:00

12

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. KS Wiązownica 13.10.2018 11:00
Karpaty Krosno vs. Przełom Besko 13.10.2018 15:00
Ekoball Stal Sanok vs. Izolator Boguchwała 13.10.2018 15:00
Wisłoka Dębica vs. Orzeł Przeworsk 13.10.2018 15:00
Błękitni Ropczyce vs. JKS Jarosław 13.10.2018 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Piast Tuczempy 13.10.2018 15:00
Sokół Nisko vs. Stal Gorzyce 13.10.2018 15:00
Igloopol Dębica vs. Korona Rzeszów 13.10.2018 15:30 0:0
Wisłok Wiśniowa vs. Rzemieślnik Pilzno 14.10.2018 14:00

11

Mecz Data Wynik
Korona Rzeszów vs. Sokół Nisko 06.10.2018 15:00
Orzeł Przeworsk vs. Polonia Przemyśl 06.10.2018 15:00
Rzemieślnik Pilzno vs. Ekoball Stal Sanok 06.10.2018 15:00
Stal Gorzyce vs. JKS Jarosław 06.10.2018 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Błękitni Ropczyce 06.10.2018 15:30
Piast Tuczempy vs. Karpaty Krosno 06.10.2018 16:00
Izolator Boguchwała vs. Igloopol Dębica 07.10.2018 10:00 3:2
KS Wiązownica vs. Wisłok Wiśniowa 07.10.2018 15:00
Przełom Besko vs. Wisłoka Dębica 07.10.2018 15:00

10

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Przełom Besko 29.09.2018 11:00
JKS Jarosław vs. Korona Rzeszów 29.09.2018 15:00
Igloopol Dębica vs. Rzemieślnik Pilzno 29.09.2018 16:00 2:1
Karpaty Krosno vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 29.09.2018 16:00
Sokół Nisko vs. Izolator Boguchwała 29.09.2018 16:00
Ekoball Stal Sanok vs. KS Wiązownica 29.09.2018 16:00
Błękitni Ropczyce vs. Stal Gorzyce 29.09.2018 16:00
Wisłoka Dębica vs. Piast Tuczempy 29.09.2018 16:00
Wisłok Wiśniowa vs. Orzeł Przeworsk 30.09.2018 15:00

9

Mecz Data Wynik
Rzemieślnik Pilzno vs. Sokół Nisko 05.09.2018 16:00
Izolator Boguchwała vs. JKS Jarosław 05.09.2018 16:00
Igloopol Dębica vs. KS Wiązownica 21.09.2018 16:00 3:2
Piast Tuczempy vs. Polonia Przemyśl 21.09.2018 16:30 1:4
Orzeł Przeworsk vs. Ekoball Stal Sanok 22.09.2018 15:30
Korona Rzeszów vs. Stal Gorzyce 22.09.2018 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Wisłoka Dębica 22.09.2018 16:00
Karpaty Krosno vs. Błękitni Ropczyce 22.09.2018 16:00
Przełom Besko vs. Wisłok Wiśniowa 23.09.2018 15:30

8

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 15.09.2018 11:00 1:0
Błękitni Ropczyce vs. Korona Rzeszów 15.09.2018 16:00 4:1
Wisłoka Dębica vs. Karpaty Krosno 15.09.2018 16:00 4:1
JKS Jarosław vs. Rzemieślnik Pilzno 15.09.2018 16:30 3:1
Igloopol Dębica vs. Orzeł Przeworsk 15.09.2018 16:30 3:1
Sokół Nisko vs. KS Wiązownica 15.09.2018 16:30 0:5
Stal Gorzyce vs. Izolator Boguchwała 15.09.2018 17:00 0:1
Ekoball Stal Sanok vs. Przełom Besko 15.09.2018 17:00 2:0
Wisłok Wiśniowa vs. Piast Tuczempy 16.09.2018 15:00 1:2

7

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Korona Rzeszów 08.09.2018 11:00 3:0
Orzeł Przeworsk vs. Sokół Nisko 08.09.2018 15:30 2:1
Karpaty Krosno vs. Polonia Przemyśl 08.09.2018 16:00 0:1
Rzemieślnik Pilzno vs. Stal Gorzyce 08.09.2018 16:00 4:1
Piast Tuczempy vs. Ekoball Stal Sanok 08.09.2018 17:00 2:2
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Wisłok Wiśniowa 08.09.2018 17:00 1:3
JKS Jarosław vs. KS Wiązownica 09.09.2018 16:00 2:2
Wisłoka Dębica vs. Błękitni Ropczyce 09.09.2018 16:00 1:0
Przełom Besko vs. Igloopol Dębica 09.09.2018 16:30 1:2

6

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Wisłoka Dębica 01.09.2018 11:00 1:1
Ekoball Stal Sanok vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 01.09.2018 17:00 3:0
JKS Jarosław vs. Orzeł Przeworsk 01.09.2018 17:00 0:0
Korona Rzeszów vs. Rzemieślnik Pilzno 01.09.2018 17:00 0:3
Igloopol Dębica vs. Piast Tuczempy 01.09.2018 17:00 1:2
Stal Gorzyce vs. KS Wiązownica 01.09.2018 17:00 2:1
Wisłok Wiśniowa vs. Karpaty Krosno 02.09.2018 15:00 2:0
Sokół Nisko vs. Przełom Besko 02.09.2018 17:00 2:0
Błękitni Ropczyce vs. Izolator Boguchwała 02.09.2018 17:00 0:3

5

Mecz Data Wynik
Karpaty Krosno vs. Ekoball Stal Sanok 29.08.2018 17:00 0:1
Orzeł Przeworsk vs. Stal Gorzyce 29.08.2018 17:00 3:0
Wisłoka Dębica vs. Wisłok Wiśniowa 29.08.2018 17:00 1:3
Przełom Besko vs. JKS Jarosław 29.08.2018 17:00 1:2
Rzemieślnik Pilzno vs. Izolator Boguchwała 29.08.2018 17:00 2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Igloopol Dębica 29.08.2018 17:30 4:2
Polonia Przemyśl vs. Błękitni Ropczyce 29.08.2018 18:00 1:0
KS Wiązownica vs. Korona Rzeszów 29.08.2018 18:00 2:1
Piast Tuczempy vs. Sokół Nisko 05.09.2018 17:00 2:2

4

Mecz Data Wynik
Sokół Nisko vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 22.08.2018 17:30 2:1
Błękitni Ropczyce vs. Rzemieślnik Pilzno 25.08.2018 11:00 2:4
Wisłok Wiśniowa vs. Polonia Przemyśl 25.08.2018 16:00 2:4
JKS Jarosław vs. Piast Tuczempy 25.08.2018 17:00 1:2
Igloopol Dębica vs. Karpaty Krosno 25.08.2018 17:00 2:0
Izolator Boguchwała vs. KS Wiązownica 25.08.2018 17:00 2:3
Korona Rzeszów vs. Orzeł Przeworsk 25.08.2018 17:00 3:2
Ekoball Stal Sanok vs. Wisłoka Dębica 25.08.2018 17:00 0:0
Stal Gorzyce vs. Przełom Besko 25.08.2018 17:00 1:1

3

Mecz Data Wynik
Przełom Besko vs. Korona Rzeszów 18.08.2018 16:30 1:0
Wisłoka Dębica vs. Igloopol Dębica 18.08.2018 17:00 3:0
Piast Tuczempy vs. Stal Gorzyce 18.08.2018 17:00 2:0
Karpaty Krosno vs. Sokół Nisko 18.08.2018 17:00 1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. JKS Jarosław 18.08.2018 17:30 2:2
Wisłok Wiśniowa vs. Błękitni Ropczyce 19.08.2018 16:00 3:2
Orzeł Przeworsk vs. Izolator Boguchwała 19.08.2018 17:00 0:0
KS Wiązownica vs. Rzemieślnik Pilzno 19.08.2018 17:00 2:3
Polonia Przemyśl vs. Ekoball Stal Sanok 20.08.2018 18:00 1:1

2

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Przełom Besko 15.08.2018 10:00 1:0
Korona Rzeszów vs. Piast Tuczempy 15.08.2018 12:00 1:3
Rzemieślnik Pilzno vs. Orzeł Przeworsk 15.08.2018 12:00 3:0
JKS Jarosław vs. Karpaty Krosno 15.08.2018 17:00 1:0
Ekoball Stal Sanok vs. Wisłok Wiśniowa 15.08.2018 17:00 1:2
Igloopol Dębica vs. Polonia Przemyśl 15.08.2018 17:00 1:3
Stal Gorzyce vs. Sokół Kolbuszowa Dolna 15.08.2018 17:00 2:4
Sokół Nisko vs. Wisłoka Dębica 15.08.2018 17:00 0:3
Błękitni Ropczyce vs. KS Wiązownica 15.08.2018 17:00 0:3

1

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Sokół Nisko 10.08.2018 18:00 2:0
Ekoball Stal Sanok vs. Błękitni Ropczyce 11.08.2018 11:00 2:0
Piast Tuczempy vs. Izolator Boguchwała 11.08.2018 13:00 2:3
Wisłoka Dębica vs. JKS Jarosław 11.08.2018 15:00 1:1
Wisłok Wiśniowa vs. Igloopol Dębica 11.08.2018 17:00 3:2
Karpaty Krosno vs. Stal Gorzyce 11.08.2018 17:00 3:0
Orzeł Przeworsk vs. KS Wiązownica 11.08.2018 17:00 0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Korona Rzeszów 11.08.2018 17:30 3:3
Przełom Besko vs. Rzemieślnik Pilzno 12.08.2018 16:30 2:2

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Ekoball Stal Sanok
Ekoball Stal Sanok
Wynik: 2 - 0
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Śnieżka          PBS Bank         
© 2018 www.igloopol.info 2003/2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica