MISTRZOWIE PODKARPACIA !!!

W dzisiejszym dniu juniorzy starsi Igloopol-u ponownie rozgromili swojego rywala, którym tym razem była Mielecka Stal i tym zwycięstwem zapewnili sobie tytuł Mistrza Podkarpacia. Zwycięstwo naszych młodych graczy nie podlegało źadnej dyskusji, a wynik 5:1 mówi sam za siebie…

Wyjściowa jedenastka na mecz ze Stalą Mielec:

Wójcik-Jędrzejczyk, Bogacz, Reptak, Siwek (Źarnowski)- Długosz, Madura (Totoś), M.Kubas (Rudziński), Bańka (Kiwacki) – Stefanik , Janasiewicz.

Przez pierwsze 10 minut juniorzy z Mielca postawili wysoko poprzeczkę naszym juniorom, co przyniosło efekt juz w 8 min spotkania, gdy po strzale z rzutu wolnego piłka odbiła się jeszcze od jednego z naszych obrońców i całkowicie zmyliła bramkarza. Po tej bramce druźyna mielecka juz tylko się broniła. Bramki dla Igloopol-u w pierwszej połowie strzelali: Janasiewicz i Stefanik, zaś w drugiej połowie takźe Janasiewicz, a Stefanik dołoźył jeszcze 2 trafienia dzięki czemu uzyskał hattricka .W dzisiejszym spotkaniu. druźyna Igloopol-u grała bardzo mądrze taktycznie, a po zdobyciu bramki przez gości nasi młodzi piłkarze nie załamali się tylko ruszyli do gwałtownych ataków co szybko przyniosło efekt.

Po dzisiejszym spotkaniu juniorzy Starsi pod wodza trenera Andrzeja Garleja zdobyli mistrzostwo Podkarpacia za co jako wierni kibice Igloopol-u bardzo im dziękujemy oraz źyczymy powodzenia w dalszych rozgrywkach, mając nadzieję, źe nadal bedą przynosić chwałe naszemu klubowi.