Mikołaj 2016 – podsumowanie i podziękowania.

Tym którzy jeszcze nie wiedzą…Św. Mikołaj jest fanem Igloopolu 🙂 i dlatego od kilku lat bardzo chętnie odwiedza nasze miasto, by w wielkim niebieskim worku przywieźć prezenty, które rozjaśniają radosnym uśmiechem nie tylko dziecięce buźki ale również twarze tych którzy tymi maluchami opiekują się na co dzień.

Jak co roku wizytę Św. Mikołaja przygotowali kibice Igloopolu.

To dzięki Morsom ten wspaniały czas który stał się już tradycją w Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w Dębicy mógł choć na moment rozświetlić ciemną zimową noc, wlewając w serca wszystkich zgromadzonych w dniu 09.12.16 w DK Morsy odrobinę ciepła, braterstwa i otuchy.
Cieszy nas niezmiernie fakt, że również ta materialna odrobina wsparcia z roku na rok jest coraz większa, że angażują się kolejne osoby. To jest naprawdę wspaniałe i bardzo ale to bardzo wszystkim dziękujemy.

W tegorocznej akcji Mikołaj wzięło udział 96 darczyńców ( pełna lista tutaj  https://www.igloopol.info/new/news/show/mikolajki-2016 ) którzy łącznie na prezenty przekazali 9700 zł .

""

Szczególne podziękowania należą się osobie ukrywającej się pod nickiem Scrappy Coco, która przekazała na nasz cel pluszowe misie za łączną sumę ok. 5000zł. Bardzo dziękujemy!

""

Rozliczenia akcji Mikołaj 2015
6,000,75 zł – słodycze i środki do pielęgnacji osobistej
1,290 zł – komplety pościeli i ręczniki
2 x 700 zł – środki przekazane najbardziej potrzebującym
25 zł – balony
984,25 zł –  na zakup szczepionek

ZA WIELKIE SERCA I SZCZODRE DATKI BARDZO DZIĘKUJEMY!

""