Mecz do powtórki

Wszystko wskazuje na to, iź inaugurujący bieźący sezon rozgrywek w IV lidze mecz pomiędzy Źurawianką a Polonią Przemyśl zostanie powtórzony i to w pełnym wymiarze czasowym.
Przypomnijmy; pojedynek obu druźyn trwał niespełna 75 minut, o co postarała się grupa pseudokibiców sympatyzująca z przemyską druźyną, zaś prowadzący to spotkanie arbiter z Gorzyc, Mariusz Złotek nakazał piłkarzom opuścić plac gry, a chwilę póżniej podjął decyzję o wcześniejszym zakończeniu meczu.

Wydarzeniami na źurawickim stadionie zajął się Wydział Gier Podkarpackiego ZPN, który ukarał Źurawiankę i Polonię obustronnym walkowerem. Po interwencji działaczy obu klubów, WG, Komisja Odwoławcza uchyliła walkower, ale zaleciła teź, aby strony porozumiały się w kwestii ostatecznego rozwiązania problemu. – Wspólnie z działaczami Polonii podjęliśmy decyzję, iź mecz zostanie rozegrany jeszcze raz i to w pełnym wymiarze czasowym – poinformował prezes Źurawianki Kazimierz Śliwa. – Pojedynek odbędzie się w dniu inauguracji rozgrywek rundy wiosennej. Spotkanie rewanźowe rozegrane zostanie w póżniejszym terminie.

Żródło: Super Nowości