MAMY ZWYCIĘSTWO !!

Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica 0:2 (0:1)

 

0:1 Machnik 15 min.

0:2 Pisarek 65 min.

 

Stal: Kunat – Kowal, Dudziak, Dudek (46.Mrzygłód), Wydro (70.Milanowski), Warzocha, Sz. Serafin, Nowak (60.Pogoda), Urbaniak, Roźnowski (40.Serafin), Marut

Igloopol: Psioda – Syguła (90.Sujdak), Socha, Brzostowski, Długosz, Saletnik (79.Mitan), Wójcik, Micek (68.Rokita), Halz (73.Hendzel), Machnik, Siwula (46.Pisarek)

 

Sędziowali: Patryk Tylski, oraz Grzegorz Babula i Jakub Stawarz (Mielec)

 

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnieśli piłkarze Igloopolu Dębica, którzy wczoraj w Nowej Dębie po bramkach Kamila Machnika i Sebastiana Pisarka pokonali 2:0 miejscową Stal. Nasza druźyna była zdecydowanie lepszym zespołem w tym meczu i odniosła zasłuźone zwycięstwo. Gospodarze praktycznie przez cały mecz nie potrafili powaźnie zagrozić bramce Psiody. Ta wygrana to dobry prognostyk przed zbliźającymi się derbami. Widać, źe praca trenera Stefanika powoli przynosi efekty. Igloopol coraz lepiej wygląda od strony wydolnościowej, co zresztą podkreślają sami piłkarze, którzy na początku sezonu po prostu człapali po boisku. Wróciła równieź wiara we własne umiejętności, bo przecieź wszyscy wiemy źe chłopaki w piłkę umieją grać,  jednak do tej pory nie potrafiliśmy tego pokazać w meczu.  Teraz czekamy na kolejne ligowe zwycięstwo, to najwaźniejsze bo derbowe i my te derby wygramy!