Lech Czaja w Igloopolu Dębica

Były piłkarz Karpat Krosno Lech Czaja jest juź  zawodnikiem Igloopolu Dębica. Do tej pory do naszych sympatyków dochodziły sprzeczne wiadomości co do gry tego piłkarza w naszym zespole, dlatego pragniemy oficjalnie poinformować, źe obydwa kluby doszły do porozumienia i w rundzie wiosennej Czaja będzie bronił barw Igloopolu.

Lech Czaja urodził się 16 kwietnia 1982r, gra na pozycji środkowego pomocnika, do tej pory występował w takich klubach jak Nafta Jedlicze, Galicja Cisna, Czarni Jasło, Rzemieślnik Pilzno, Karpaty Krosno.

Według  trenera Marka Hendzla będzie to zdecydowane wzmocnienie Igloopolu, poniewaź Czaja to bardzo doświadczony piłkarz., który powinien uzupełnić lukę po Pawle Micku który w przerwie zimowej odszedł do Rzemieślnika Pilzno.

 

Wielu kibiców niepokoiło się cała zimę, w jakim składzie na wiosnę zagrają „Morsy”.  Na dzień dzisiejszy kadra Igloopolu wydaję się być domknięta. W rundzie wiosennej nasz zespół wzmocnią: Czaja,  Macnar, Chmiel, Brzostowski, blisko przejścia  do Igloopolu jest jeszcze Krzysztof Skarbek (LKS Wiewiórka), który prawdopodobnie będzie ostatnim zawodnikiem który dołączy do naszej druźyny…