
W Czwartek 4 lipca o godzinie 18:00 w Domu Sportu "IGLOOPOL" (sala 106) odbędzie się spotkanie Zarządu LKS IGLOOPOL DEBICA.
Na spotkanie Zarząd pragnie zaprosić wszystkich kibiców którym na sercu leźy dobro naszego klubu.
Spotkanie ma na celu podsumowanie minionego sezonu oraz omówienie spraw dotyczących przyszłości klubu.
Wszystkich serdecznie zapraszamy oraz prosimy o liczne przybycie.
