Kolejny mecz bez punktów

Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 4:1 (3:0)

Igloopol: Psioda – Socha (46′ Oleksy), Chmiel, Szczepanik, Lamparty, Nalepka T. (65′ Jędrzejczyk), Stefanik, Machnik, Rokita K.(70′ Sędłak), Syguła, Nalepka P. (80′ Pisarek)

Rzemieślnik: Michał Wilczyński – Konrad Fryś, Paweł Remut, Tomasz Tragarz (65. Sekou Camara), Dawid Florian, Radosław Macnar, Michał Bańdur (89. Michał Maziarka), Adrian Ślęzak (80. Szymon Adamski), Tomasz Barycza, Szymon Bryk (46. Hubert Nalepka), Damian Wolański (88.Kacper Bała)

Bramki: 2x Wolański D., 2x Macnar R. – Syguła 51′

Kartki żółte: Ślęzak, Wolański- Psioda, Nalepka T.

Piłkarze Igloopolu nie zdołali jeszcze zdobyć punktów w IV lidze i nie zmieniło się to po dzisiejszym meczu. Pomimo tak wysokiej przegranej pierwsze minuty spotkania nie wskazywały na to, że to Morsy do przerwy będą przegrywać, aż trzema bramkami. Wszystko zmieniło się w 39 minucie gry kiedy to sędzia odgwizdał 11-stkę po przewinieniu naszego obrońcy Tomasza Nalepki. Łukasz Psioda obronił karnego i 2 dobitki – trzeciej już nie wyciągną. Strzelona bramka dodała wiatru w skrzydła piłkarzom gospodarzy, którzy wykorzystali błędy naszej defensywy i zdobyli jeszcze 2 bramki w 5 minut. Na drugą połowę spotkania Morsy wyszły z jasnym celem odrobienia strat i już od pierwszych minut ruszyli do ataku. W 51′ minucie gry Przemysław Nalepka w polu bramkowym z przewrotki podał piłkę do Syguły, który zamienił ją na bramkę. Kilka minut później piłka wylądowała kolejny raz w bramce gospodarzy po celnym trafieniu Oleksego – Wcześniej na bramkę uderzał Sędłak, bramka ta została nieuznana. Kolejne minuty gry nie przyniosły zmiany obrazu gry – piłkarze Igloopolu atakowali chcących odrobić straty a gospodarze wyprowadzali groźne kontry. W 87 minucie po jednej z kontr piłka znowu wylądowała w bramce Morsów i przypieczętowała zwycięstwo gospodarzy.