Juniorzy zakończyli sezon

Igloopol Dębica – Stal Sanok 3:0 (juniorzy starsi)

 

1:0 Pacanowski 15 min.

2:0 Surdyka 73 min.

3:0 Wójcik

 

Igloopol: Jagoda – Moraniec, Syguła, Ziarko, Rogowski, Grdeń, Wójcik, Czapiga, Draguła (77.Bil), Surdyka, Pacanowski

 

Zakończyły się rozgrywki pierwszej ligi podkarpackiej juniorów starszych i młodszych. W obydwóch kategoriach wiekowych Mistrzem Podkarpacia została Stal Mielec. Z ligi spadają juniorzy MKS – u Dębica i Pogoni Leźajsk. Bardzo dobrze w ostatniej kolejce zaprezentowali się juniorzy Igloopolu, którzy dwukrotnie pokonali Stal Sanok.

W pierwszym meczu juniorzy starsi wygrali 3:0 ze swoimi rówieśnikami z Sanoka. Bramki dla podopiecznych trenera Kaczówki strzelali Grzegorz Pacanowski, Krystian Surdyka i Kamil Wójcik, który z dorobkiem 10 goli został najlepszym strzelcem w druźynie.

Igloopol z dorobkiem 32 punktów (11 jesień +21 wiosna) zajął ostatecznie 10 miejsce w tabeli. W meczu ze Stalą Sanok swoja przygodę z piłką młodzieźową zakończyli Damian Grdeń i Grzegorz Pacanowski, którzy kończą wiek juniora. Serdecznie dziękujemy im za dotychczasową grę i źyczymy samych sukcesów w dorosłej piłce.

Igloopol Dębica – Stal Sanok 5:1 (juniorzy młodsi)

 

1:0 Gaweł

2:0 Gaweł

2:1

3:1 Bil

4:1 Gaweł

5:1 Sędłak

 

Igloopol: Brandys – Smagacz, Jędrzejczyk, Kieca, Tułacz (Bil), Momola (Krzysztofek), Nalepka (Kobos), Gaweł, Sujdak, Sędłak, Sasak

 

Z bardzo dobrej strony wczoraj zaprezentowali się nam równieź nasi juniorzy młodsi, którzy wysoko pokonali 5:1 Stal Sanok. Trzy bramki w tym meczu zdobył Patryk Gaweł, a po jednym trafieniu dołoźyli Piotr Bil i Łukasz Sędłak. Był to chyba najlepszy mecz w sezonie wykonaniu druźyny trenera Grzegorza Lorka, który tym zwycięstwem poźegnał się z druźyną juniorów młodszych i będzie w klubie pracował z jedną z grup naszych morsików.

Za dotychczasowa pracę serdecznie dziękujemy trenerowi Lorkowi i źyczymy wielu sukcesów sportowych w pracy z młodszym pokoleniem Igloopolu!