Juniorzy na remis

W dzisiaj rozegranych derbowych meczach juniorów Igloopolu i Wisłoki padły dwa remisy. Juniorzy starsi zremisowali 1:1 po bramce T.Siwuli w 50 min, jednakźe nie dowieżli prowadzenia do końca, na co miała wpływ gra w osłabieniu po czerwonej kartce dla Mitręgi. Z kolei miłą niespodziankę sprawili juniorzy młodsi Igloopolu, którzy zremisowali z rówieśnikami Wisłoki 0:0, co w kontekście jesiennej poraźki aź 0:6 trzeba uznać za więcej niź przyzwoity wynik. W naszym zespole z duźym wyczuciem a niekiedy szczęściem bronił Gerard Bieszczad, ale brawa naleźą się oczywiście wszystkim Morsom, którzy w meczach derbowych pokazali swój charakter i wywalczyli kolejne punkty na wiosnę.

Zdjęcia

Igloopol (juniorzy starsi): Psioda – Syguła (Mitan), Hendzel, Rosół, Łukaszewski Michał, Bieniasz (Więcek), Charchut (Szpunar), Persak, Mitręga, Siwula Tomasz (Porębski), Kajpust (Ziarko)

Igloopol (juniorzy młodsi):Bieszczad – Sujdak Paweł, Przybyłowicz, Grdeń, Tułacz, Bobek, Sujdak Damian (Bil), Łukaszewski Kamil (Cholewa), Surdyka, Draguła (Smagacz), Siwula Bartosz (Jarosz)

żródło: własne