Juniorzy: Krośnianka Krosno – IGLOOPOL Dębica – dwa remisy po 0-0

Juniorzy starsi:

Krośnianka Krosno 0:0 IGLOOPOL DĘBICA

Skład: Mazurek (Barbara) – Rzepa, Reptak, Totoś, Źukowski (Nowak) – Moraniec (Siwy), Ostrowski, Rudziński, Madura – Kubas, Kiwacki

Drugi remis bezbramkowy juniorów starszych w rundzie wiosennej. Dzięki dobrej grze w obronie nie tracą bramek, ale w ataku zawodzi skuteczność. Obie druźyny w tym meczu miały kilka sytuacji do strzelenia bramek, lecz brakowało szcześcia zarówno jednym jak i drugim. Morsy miały przewagę, lecz piłkarze z Krosna skutecznie bronili dostępu do swojej bramki wyprowadzając liczne kontrataki.

Juniorzy młodsi:

Krośnianka Krosno 0:0 IGLOOPOL DĘBICA

Skład: Psioda – Brzostowski, Chmura, Koza, Siwula – Łanucha (Makuch), Wróbel, Dzięgiel (Mazur), Macnar – Wójcik, Ziarko (Karaś)

Juniorzy młodsi po raz pierwszy w tym sezonie schodzili z boiska bez kompletu punktów. Zremisowali 0:0, podobnie jak ich starsi koledzy, mimo wzmocnienia przez G. Chmurę i R. Macnara (de facto zawodników trenujących z j. starszymi). W grze nie pomogło im napewno niezbyt równe boisko jak i sędzia, który przymykał oko na przewinienia gospodarzy w polu karnym. Mimo kilku okazji juniorzy młodsi nie zdołali zdobyć zwycięskiej bramki.
Przyszły tydzień zapowiada się dla naszych juniorów bardzo pracowicie, mianowicie czekają ich 3 bardzo waźne spotkania – w najbliźszą niedzielę ze Stalą Stalowa Wola (początek meczu j. starszych – g.14, młodszych ok. 16), we wtorek zaległy mecz ze Stalą Rzeszów oraz w kolejną niedzielę mecz ze Stalą w Mielcu. Mecze te najprawdopodobniej będą miały wpływ juź na końcową kolejność druźyn w tabeli, więc trzymajmy kciuki za naszych młodych zawodników, aby osiągnęli jak najlepsze wyniki w tych spotkaniach!