IGLOOPOL – JKS JAROSŁAW juź w niedzielę

W najbliźszą niedzielę 21 sierpnia o godz.17.00 piłkarze Igloopolu Dębica wybiegną na murawę Stadionu Miejskiego przy ul.Piłsudskiego, by rywalizować o punkty w IV lidze podkarpackiej. Po bezbramkowym remisie w Pilznie tym razem Morsy zagrają u siebie i powalczą o zgarnięcie 3 punktów. Zadanie nie będzie łatwe, bo do Dębicy przyjeźdźa JKS Jarosław, a więc zespół, który dopiero w ostatniej kolejce ubiegłego sezonu stracił szansę na awans do III ligi. Trudno przewidywać jakie ambicje mają jarosławianie w obecnych rozgrywkach, ale raczej będą walczyć co najwyźej o środek tabeli, o czym świadczy poraźka na inaugurację z rezerwami Resovii 0:1. JEST ZGODA BYŚMY ROZGRYWALI MECZE  Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI !!!

NIE ZAPOMNIJ ZABRAĆ DOWODU OSOBISTEGO, BEZ DOKUMENTU TOŹSAMOSCI NIE WEJDZIESZ NA STADION (dotyczy to równieź kobiet i dzieci wchodzących na stadion)

Przedsprzedaź biletów odbędzie się w sobotę od godziny 13:00 do 15:20 na Zatorzu przy kasach Stadionu Igloopolu oraz na ul. Rzeszowskiej przy bloku nr 79 od godziny 16:00 do 17:00.

KUPUJAC BILET W PRZEDSPRZEDAŹY OSZCZEDZASZ CZAS NIE STOJĄC W KOLEJCE DO KASY PRZED MECZEM.