Igloopol Debica – Start Wola Mielecka

Start Wola Mielecka będzie kolejnym rywalem Igloopolu Debica w walce o ligowe punkty. Aktualnego wicelidera dębickiej okręgówki  gościć będziemy na własnym stadionie juź w najbliźszą sobotę 9 kwietnia o godz. 16:00. Dla naszej druźyny będzie to typowy mecz o "sześć punktów”, poniewaź Morsy mają tylko 3 pkt. przewagi nad najbliźszym rywalem i zwycięstwo wydatnie przybliźy  nas do końcowego sukcesu jakim jest ponowny awans do IV ligi.

 

W rundzie jesiennej Igloopol doznał jedynej poraźki właśnie w meczu ze Startem, któremu uległ na wyjeżdzie 3:1. Na półmetku rywalizacji Start z 37 pkt. zajmował fotel lidera  i o jeden punkt wyprzedzał Igloopol. Jednak po zimowych zawirowaniach w obozie naszego rywala ta druźyna nie prezentuje się tak solidnie jak jesienią. Z klubu odeszło kilku podstawowych zawodników, z prowadzenia druźyny równieź zrezygnował trener Jacek Cyganowski, co wydatnie przełoźyło się na grę naszego najbliźszego przeciwnika. W rundzie wiosennej Start doznał dwóch poraźek, przegrywając kolejno 1:0 z Piastem Wadowice Górne, oraz 3:1 z Wisłokiem Wiśniowa. Pierwsze zwycięstwo Start odniósł dopiero w ostatniej kolejce, gdzie w Ksiąźnicach  pokonał 4:1 jednego z kandydatów do spadku Strzelca Frysztak.

 

Czy Igloopol podtrzyma dobrą passe w rundzie rewanźowej i zapisze na swoim koncie kolejne punkty, moźesz się o tym przekonać przychodząc w sobotę na mecz!