Damian Socha w Czarnovii Czarna

Zasłużony obrońca Igloopolu Dębica Damian Socha przenosi się do Czarnovii Czarna. Popularny "Szasza" reprezentował barwy Igloopolu od 2004 roku z roczną przerwą na wyjazd za granicę.

Po ukończeniu wieku juniora, zespół Igloopolu nie posiadał jeszcze drużyny seniorów, dlatego zdecydowałem się na przenosiny do IV-ligowej Sanovii Lesko. Po roku czasu zmieniłem barwy na Stal Sanok, a po awansie Kolejarza/Iglopopolu do IV ligi w sezonie 2003/2004, po rozmowach z trenerem Leszkiem Piszem oraz Stanisławem Baczyńskim i Adamem Wiszyńskim postanowiłem zasilić drużynę seniorów Igloopolu. – mówi rosły obrońca "Morsów".

Damian Socha to bezsprzecznie najdłuższy stażem zawodnik Igloopolu. Świętował z drużyną dwukrotnie awans do IV ligi w sezonach 2010/2011 i 2015/2016. W zespole V-ligowej Czarnovii dołączy do innych graczy w przeszłości związanych z naszym klubem: Brzostowskiego, Siwuli, Jelenia i Łukaszewskiego.

W imieniu Zarządu klubu LKS Igloopol Dębica składamy serdecznie podziękowania za 16 lat znakomitych występów, dziękujemy za wszystkie zdobyte bramki dla naszego klubu. Życzymy wszystkiego najlepszego i przede wszystkim dużo zdrowia w kontynuowaniu dalszej kariery.