Cenna wygrana w Wielopolu Skrzyńskim

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – Igloopol Dębica 1:2 (0:0)

 

1:0 Pazdan S. 62min(karny)

1:1 Pisarek S. 76 min.

1:2 Pisarek S. 87 min.

 

Pogórze: J.Pociask – D.Pociask, Orzech, S.Pazdan (M.Pazdan), Stawarz (Cynarski), Piecuch, Bieszczad, Smoczyński, Wojnarowski, Szkotnicki (Świniuch), Śledziona

Igloopol: Psioda –  Pisarek, Sujdak, Ksiąźek, Długosz, Więcek (46.Saletnik), Machnik, Socha, Skarbek (65.Ziarko), Dzięgiel (73. Syguła), Czerwiec (71.Hendzel)

 

Trzecie zwycięstwo w tym sezonie na swoim koncie zapisali piłkarze Igloopolu Dębica, którzy  w środę w Wielopolu Skrzyńskim pokonali miejscowe Pogórze 1:2. Obydwie bramki dla Morsów w drugiej połowie meczu zdobył Sebastian Pisarek. W całym spotkaniu Igloopol stworzył sobie wiele dogodnych sytuacji do zdobycia gola, niestety nasi piłkarze nie mieli najlepiej ustawionych celowników i niemiłosiernie pudłowali zamiast strzelać bramki. Jedynego gola dla gospodarzy z rzutu karnego odgwizdanego po faulu Łukasza Psiody na jednym z zawodników Pogórza, zdobył Sebastian Pazdan.

Niestety w kolejnym meczu za czerwoną kartkę nie zagra kapitan Igloopolu Damian Socha, którego ostre wejście w przeciwnika pod koniec pierwszej połowy, arbiter zakwalifikował jako brutalny faul. Kilka minut wcześniej z boiska sędzia wyrzucił za faul taktyczny  zawodnika gospodarzy Marcina Wojnarowskiego, który powstrzymywał za koszulkę Krzysztofa Skarbka, wychodzącego sam na sam z bramkarzem Pogórza …  Kolejny mecz Igloopol rozegra juź w najbliźszą sobotę 11 września o godz. 17:00 z Stalą II Mielec, serdecznie zapraszamy na to spotkanie.