Adrian Kurek z dwuletnim kontraktem

Jeden z największych talentów młodego pokolenia, kluczowy zawodnik Igloopolu U-17 w Centralnej Lidze Juniorów podpisał dwuletni kontrakt z naszym klubem.

Od nowego sezonu Adrian będzie na stałe włączony do szerokiej kadry IV-ligowej drużyny seniorów, gdzie będzie miał idealnie środowisko do rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności.

Przebojowy lewoskrzydłowy pomocnik występował w ubiegłym sezonie w barwach Igloopolu w trzech różnych rozgrywkach. Był podstawowym zawodnikiem drużyny U-17 w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie zdobył 10 bramek i zanotował 1 asystę. Przeciwnicy mieli bardzo dużo problemów z zatrzymaniem Kurskiego i bardzo często faulowali go w polu karnym, a sędziowie wskazywali na wapno. Ponadto nasz młody zawodnik wystąpił w kilku meczach drużyny rezerw oraz zaliczył 10 występów w pierwszej drużynie Igloopolu i 2 występy w Pucharze Polski.

Adrian: Jestem wychowankiem Igloopolu. Zacząłem treningi w wieku 6 lat i przeszedłem przez wszystkie grupy wiekowe aż do juniora młodszego. Po włączeniu do szerokiej kadry seniorów liczę na dalszy szybki rozwój, regularne występy w pierwszej jedenastce oraz w przyszłości na zainteresowanie mocniejszych klubów w wyższych ligach lub na awanse z Igloopolem – powiedział po podpisaniu kontraktu popularny Kurski.

Gratulujemy !